+372 5290139

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

 

Prev
Next
Slide
Slide
1
2

 

Tere tulemast Elamise Kerguse e-poodi! 

Avasta tooted, mis muudavad Sinu elu mugavamaks ja jätavad keskkonna meie ümber puhtamaks.

Proovi, veendu ja soovita ka sõbrale!

Kas oled kunagi mõelnud, kui palju me tänapäeval tarbime? Kas oled huvi tundnud, millest on tehtud see, mida tarbime? Kas oled tähele pannud, kui palju tekitame prügi või kui kergekäeliselt kasutame mõnikord asju vaid ühe aasta, kuu, nädala, päeva või ehk vaid loetud tunnid ja minutid? Kas oled endale teadvustanud, millise jälje jätame igapäevaste tegevustega veel aastakümneteks ja -sadadeks?

Meie usume, et muutus algab Sinust ja minust, meist endist. Ei olegi oluline, milliseid valikuid oleme senini teinud, sest igal uus päev võib olla uus algus. Meil on võimalik olla teadlik nii oma mõtteviisilt kui tegudes. Proovi juba täna, kohe praegu teha midagi teistmoodi - keskkonnasõbralikumalt, nutikamalt, säästlikumalt. See, mis on loomulik, looduslikku päritolu, käsitsi valmistatud ja naturaalne, on üldjuhul ka puhtam, kasulikum, ohutum ja sõbralikum nii inimesele kui loodusele. 

Tule koos meiega avastama innovatiivseid lahendusi, mis on loodud hoolivate inimeste poolt nagu Sina ja mina kõigile kasutamiseks ja meie ilusa planeedi Maa hoidmiseks.

Elamise Kergus - Sinu igapäevased teadlikud valikud!