Monika

THE STORY OF ELAMISE KERGUS

Kõik algas veepudelist. Olles joonud kuude kaupa vett plastpudelist, ostsin endale lõpuks klaasist veepudeli. Sellest sai minu igapäevane kaaslane kõikjal. Mulle meeldis kasutada ühte ilusat, kvaliteetset ja tervisele ohutut pudelit ikka ja jälle.

Hakkasin rohkem tähelepanu pöörama ka teistele asjadele enda ümber – kui palju on minu igapäevases elus esemeid, mida kasutan vaid korra, ühe hetke. Kui palju on plastist pakendeid või lihtsalt ebavajalikku.

Vähendasin, vahetasin välja, loobusin – tekkis ruumi uuele. Tulid paremad lahendused, tõeliselt lahedad leiud. Avastasin üllatusega, et kõigele on olemas alternatiiv. Sain aru, et teadlikud valikud pakuvad mulle paremat elukvaliteeti.

Tegin veebipoe, et saaksin jagada oma isiklikku kogemust nende igapäevaste toodetega, mis on naturaalsetest materjalidest, plasti- ja pakendivabad, kvaliteetsed ning korduvalt kasutatavad.

Nii sündis Elamise Kergus.

Üks inimene võib muuta väga palju. Teadvustades oma seniseid harjumusi ja olles avatud meelega, tekivad takistuste asemel võimalused.

Armastan meie ilusat maad, tahan seda hoida ja luua maailma muutust. Iga päev.

Teeme seda koos!

Monika