+372 5290139

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Ailefo mahe voolimissavi (5x160g)

Ailefo mahedad voolimissavid on valmistatud looduslikest koostisosadest, vabad sünteetilistest ainetest ning ohutud lastele kasutamiseks.

Tootekood: 10301
Kaubamärk:
Ühik: kompl
Laoseis: 9
29,90 €

Ailefo voolimissavid ehk looduslik plastiliin on lapse- ja keskkonnasõbralik valik, mida kasutades ei pea muretsema sünteetilise koostise pärast.

Mahe voolimissavi

Ailefo mahedad voolimissavid on valmistatud 98% ulatuses sertifitseeritud mahekoostisosadest. Kõik mahedad koostiososad kannavad EL mahemärgist (The Green Leaf). Üle 90% koostisosadest kasutatakse kohalikelt varustajatelt Ailefo tootmisüksuse saarel Bornholmil, Taanis. Ailefo savi oli esimene mahe voolimissavi Euroopa turul.

Ohutu koostis

Toode ei sisalda parfüüme ega parabeene. Kõiki tootes sisalduvaid õlisid testitakse, et need oleksid allergeenivabad. Kasutatud ei ole eeterlikke õlisid. Ka säilitusainena kasutatakse leebeid toiduainetööstuse kvaliteediga säilitajaid. Voolimissavi on ainult taimede baasil valmistatud ega sisalda pähkleid, soja, muna ega piimatooteid, kuid ei ole gluteenivaba.

Ailefo on valmistatud vaid söödavatest koostisosadest ja seetõttu on see ohutu ka juhul kui lapsed seda maitsevad. 

Voolimissavide värv on saadud loodulikest värvidest - sinine ja roheline vetikatest, roheline rohust, punane puuviljadest, köögiviljadest ja pruunist suhkrust.

Taimsed õlid muudavad Ailefo savi hästi modelleeritavaks ja pehmeks, nii on see käepärane ka kõige pisematele kätele. Mängimise ajal eralduvad savist õlid kätesse ja toidavad nahka. 

Mitmekülgsed kasutusvõimalused

Ailefo voolimissavi on mõnus kasutada erinevateks voolimistöödeks tavalise savi, plastiliini või PlayDoh'i asemel. 

Voolimissavi võib küpsetada ahjus 60C juures kuni kuivamiseni. Ahjus hoidmise aeg sõltub voolitud eseme paksusest.

Samuti võib savist loodud esemeid kuivatada õhu käes - aga nii võivad pinnale mõnikord jääda väikesed praod.

Säilitamine

Voolimissavis sisalduvad õlid lähevad voolimisel kätele ja hoolitsevad mängu ajal pisikeste käte eest. Seetõttu jääb ka ajapikku savis endas õlisisaldus väiksemaks. Voolimissavi eluiga saab pikendada, kui sellesse regulaarselt toiduõli lisada. Seda võib teha teatud aja tagant, näiteks mängimist lõpetades ja savi topsidesse ja tuubi tagasi pannes. Õli tuleks lisada samamoodi nagu tainast sõtkudes. Samuti aitab õli lisamine siis kui oled unustanud savitopsil kaane pealt ja see on muutunud veidi tahkeks.

Pakendid

Ailefo toodete pakendid on keskkonnasõbralikud, olles nii korduvalt kasutatavad kui ümbertöödeldavad. Papist tuub on tehtud ümbertöödeldud paberist. Voolimissavi topsid on PP #5 plastist, mida on lihtne ümber töödelda. Neid võib korduvalt kasutada majapidamises erinevate asjade hoiustamiseks, kasutada külmikus või mikrolaineahjus, pesta nõudepesumasinas.

Komplektis

5 x 160g voolimissavi - roheline, sinine, pruun, roosa ja kollane

Koostisosad

Nisujahu, vesi, sool, taimeõlid, naturaalsed värvained, happesuse regulaatorid, kaaliumsorbaat.

Toode säilib avamata pakendis 1,5 aastat alates tootmise kuupäevast.