+372 5290139

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Bambaw bambusest korduskasutatav köögipaber

Bambaw bambusest korduvkasutatav köögipaber on suurepärane asendus majapidamispaberile.

  • 100% plastivaba.
  • Iga bambusest köögipaberi rull sisaldab 20 lehte, mis kasutuskordadelt vastavad 65 rullile tavalisele majapidamispaberile. 
  • Masinpestavad 40C juures.
  • Pehme, hästi imav ja kestab kaua.
Tootekood: bambooroll
Kaubamärk:
Ühik: tk
Laoseis: 37
12,95 €

Bambaw bambusest korduvkasutatav köögipaber on suurepärane asendus majapidamispaberile.

  • 100% plastivaba.
  • Iga bambusest köögipaberi rull sisaldab 20 lehte, mis kasutuskordadelt vastavad 65 rullile tavalisele majapidamispaberile. 
  • Masinpestavad 40C juures.
  • Pehme, hästi imav ja kestab kaua.

Bambusest köögipaber on keskkonnasõbralik alternatiiv ühekordsele majapidamispaberile. See on valmistatud 92% ulatuses bambuskiust, on tugev ja vastupidav ning efektiivselt vedelikke imav. Terve rull bambusest köögipaberit annab Sulle kokku 65 rulli tavalist majapidamispaberit. Ka müügipakend on paberist, seega on see toode täielikult plastivaba.

Võid selle paberiga pühkida maha läinud vedelikke, kuivatada erinevaid pindasid või pühkida tolmu. Pärast kasutamist viska lihtsalt pesumasinasse ja need on jälle uueks kasutamiseks valmis.

Kuidas korduvkasutatav köögipaber toimib?

Kui tavalise majapidamispaberi viskad pärast rullist võtmist ja kasutamist minema, siis neid pabereid saad pesta masinas 40C juures ja kasutada seejärel uuesti. Iga pesukorraga muutuvad need veelgi pehmemaks.

Bambus on üks tugevamaid ja samas paremini imavaid kangaid. Korduvkasutatavat köögipaberit võid kasutada märja või kuivana kõige pühkimiseks, koristamiseks, kuivatamiseks, aga ka tolmu võtmiseks. Need ei kraabi ühtegi pinda ega jäta endast jälgi. 

Bambaw bambusest korduvkasutatav köögipaber on valmistatud 92% bambuskiust ja 8% maisitärklisest valmistatud PLAst.

Miks võiks tavalise köögipaberi asendada korduvkasutatavaga?

Korduvkasutatav köögipaber säästab nii keskkonda kui Sinu raha. Seda on mugav kasutada, sest see ei saa kunagi kodust otsa ning lisaks saad vältida kilesse pakendatud ühekordseks kasutamiseks mõeldud majapidamispaberi ostmist.

Materjal

92% bambuskiud, 8% maisitärklisest valmistatud PLA (tööstuslikult kompostitav bioplast).

Hooldus

Masinpesu 40C juures.