+372 5290139

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Bambaw bambusest vatitikud (400 tk)

Kui kasutad vatitikke, siis miks mitte bambusest? Plastist vatitikud jõuavad pahatihti merre ja mererandadele. Neid müüakse enamasti poes plastist ümbrises või karbis. Bambusest vatitikud seevastu on pakendatud ümbertöödeldud papist karbikesse ning on täielikult komposteeritavad. Need võib visata orgaaniliste jäätmete hulka või komposti. Bambus on jätkusuutlik ja tänuväärne taim. Bambus ei vaja kasvamiseks väetiseid ega taimekaitsemürke, see kasvab kiiresti ning seob õhust rohkem CO2 ja suudab toota rohkem hapnikku kui puud.

Vaid ühe väikese igapäevase harjumuse muutmine annab juba suure panuse prügimäele minema prügi koguse vähendamiseks.

Tootekood: 400cotbud
Kaubamärk:
Ühik: tk
Laoseis: 43
4,99 €

Bambusest ja mahepuuvillast vatitikud, mis on täiesti looduslikud ja komposteeruvad. Loodussõbralik ja plastivaba alternatiiv tavalistele vatitikkudele.

Vatitikud on igapäevane toode, mille kasutamise puhul sageli ei mõelda nende keskkonnamõjule. Siiski jõuavad vatitikud ära visates sageli lõpuks ookeanidesse ja merevette, kus need on ohuks mereloomadele, kaladele ja lindudele, kes ajavad neid segamini toiduga. Randades leiduva prügi edetabelis on vatitikud 8. kohal.

Bambusest vatitikud on hea asendus tavalistele plastist vatitikkudele, kuna bambus on väga jätkusuutlik taim ning bambusest vatitikud on ka vastupidavamad kui paberist vatitikud. Paberist tikud vettivad ja painduvad kergelt läbi, kuid bambusega sellist muret pole.

Bambusest vatitikud on täielikult komposteeruvad ning ei jää keskkonnale koormaks.

Pakis 400 tk. Pakendatud papist karpi.