+372 5290139

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Bambuse aktiivsöe filtrid (8 tk)

Tootekood: 2538
Kaubamärk:
Ühik: kompl
Laoseis: 8
11,90 €

Bambuse aktiivsöest filtrid joogivee puhastamiseks. Korduvalt kasutatavad, komposteeritavad. Bambuse aktiivsüsi on valmistatud bambuse põletamisel kõrgel temperatuuril ja õhuta. Võrreldes tavalise söega on aktiivsüsi poorsem ja suudab endasse imeda kahjulikke aineid.

Aktiivsöe negatiivne elektrilaeng tõmbab ligi positiivselt laetud molekule ning suudab veest välja filtreerida soovimatute ainete positiivselt laetud molekulid. Filtrid sobivad hästi joogiveest halba maitset, värvi ja lõhna andvate ühendite eemaldamiseks. Kasutusea lõpus saab need komposteerida, kuid võib ka kasutada veel mitmel kasulikul moel koduses majapidamises.

Keskmiselt kestavad filtrid umbes 2 kuud, seejärel viska need biojäätmete hulka komposteerimiseks või soovi korral kasuta külmkapis või vannitoas ebameeldivate lõhnade eemaldamiseks, niiskuse imamiseks või köögi ja vannitoa plaadivuukide puhastamiseks.

Kasutamine: 1 liitrile veele 3-4 filtrit, 2 liitrile 6-8 filtrit. Loputa filtreid jooksva vee all, et eemaldada lahtine söepuru. Keeda steriliseerimiseks 10 minutit potis, seejärel lase täielikult maha jahtuda. Aseta filtrid kannu ja täida see kraaniveega. Filtrid vajuvad ajapikku kannu põhja. Parima tulemuse saamiseks hoia filtreid vees vähemalt 8 tundi. Vett võib hoida külmkapis. Kasuta filtreid samal moel uuesti, kuid steriliseeri neid regulaarselt (kord nädalas). Vaheta filtrid välja umbes 2 kuu möödudes.

Pakendatud puuvillasest riidest kotikesse.