+372 5290139

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Biork kristalldeodorant täidispulk

Kristalldeodorant on imeline asendus kõikidele sünteetilistele higistamisvastastele toodetele - loe lähemalt blogipostitusest.

Tootekood: EB-9856
Kaubamärk: Energybalance
Ühik: tk
Laoseis: 37
10,90 €

Biork kristalldeodorandi täidispulk

Kasuta tühjaks saanud ümbrises täitena või eraldiseisvalt, kui on sobiv koht hoiustamiseks kodus olemas.

Biork kristalldeodorant on 100% naturaalne ja plastivaba pulkdeodorant. Selle ümbris on tehtud korgist, mis on looduslik taastuv ressurss. Üks ainus korgipuu suudab õhust siduda 8g kasvuhoonegaase. Lisaks aitavad korgipuud oma asualadel Portugalis säilitada bioloogilist mitmekesisust.

Kristalldeodorant koosneb looduslikest kaaliumi mineraalsooladest, mida on higistamivastase vahendina kasutatud aastatuhandeid, eriti Aasias. Kaaliumi kristallid on moodustunud maarjajää ja kaaliumi kristallidest. 

Higistamine on loomulik protsess, mis reguleerib kehatemperatuuri. Paljud bakterid paljunevad just higistavates kehatsoonides ning põhjustavad ebameeldivat lõhna.

Potassium alum on looduslik mineraalsool, mille molekulid on piisavalt suured ega saa nahabarjääri läbida. Need moodustavad nahale kaitsva kihi, mis pidurdab bakterite kasvu ja ennetab ebameeldiva lõhna tekkimist. Samas ei ummista ega sulge kristalldeodorant poore ning keha saab hingata ja higistada loomulikul viisil.

Kristalldeodorant on vegantoode, see on parfüümivaba, ei sisalda alumiiniumisoolasid ega ole testitud loomadel.

Olles naturaalne ja antibakteriaalne toode, sobib see hästi kõikidele nahatüüpidele, ka tundlikule nahale, ning on ohutuim alternatiiv sünteetilistele antiperspirantidele.

Kasutamine

Niisuta deodorandipulga ots veega ja tõmba üle kaenlaaluste. Seejärel loputa ja kuivata või lase kuivada. Kristalldeodorant kestab kasutamisel tunduvalt kauem kui ükskõik milline muu deodorant.

Toode on vegan ja julmusevaba.

Kaal: 145g

INCI: Potassium alum, Aqua.