+372 5290139

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Biotrem ühekordsed nõud - kauss (10 tk)

"Söödavad" ühekordsed nõud on loodust säästev asendus sünnipäevale, aiapeole ja grilliõhtule. 100% looduslikust toorainest ja komposteeritavad.

Tootekood: Biotrem_M20-10
Kaubamärk:
Ühik: kompl
Laoseis: 8
7,43 €
9,90 €

Nisukliidest kausid on suurepärane alternatiiv ühekordsetele (bio)plastist nõudele. Saad neid kasutada kõikjal, kus vajad erinevatel põhjustel ühekordseid nõusid - sünnipäevad, matkad, aiapeod, grilliõhtud.

Need on tugevad ja purunematud, sobivad nii töötlemata kui töödeldud toidule, kuumale või külmale söögile. Supp on soovitatav kaussi tõsta max 5 minutit enne serveerimist.

Kausse võib kasutada ka ahjus (max 180 C) ja mikrolaineahjus (max 750 W).

Kausside valmistamiseks kasutatakse ära jahu tootmisel üle jäävad nisukliid ning nõude tootmisprotsess ei vaja isegi mitte märkimisväärses koguses vett. Ühest tonnist puhtast söödavast nisukliist võib toota kuni 10 000 ühikut taldrikuid või kausse.

Koostis: 100% nisukliid. Sisaldab allergeene: nisugluteen.

Säilitamine: hoida kuivas ja eemal liigsest niiskusest ning otsesest päikesevalgusest.  Soovituslik hoiustamistemperatuur: kuni +25 kraadi.

100% biolagunev ja komposteeritav - laguneb 30 päevaga kodustes tingimustes.

Toode on tunnistatud ohutuks toiduga kokkupuutel ning see vastab Euroopa Parlamendi ja Euroopa Nõukogu regulatsioonile EC 1935/2004.