+372 5290139

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Concept Zero silikoonist toidukaaned (6 tk)

100% plaatinasilikoonist kaaned toiduainete ja toidu säilitamiseks ning nõude katmiseks nii sügavkülmas, külmkapis kui praeahjus.

Tootekood: 1018-eng
Kaubamärk:
Ühik: kompl
Laoseis: 17
14,90 €

Concept Zero silikoonist toidukaaned teevad toidu hoiustamise ja säilitamise lihtsaks. 100% plaatinasilikoonist kaaned on sobilikud erineva suurusega kausside, tasside, purkide või taldrikute katmiseks ja õhukindlalt sulgemiseks.

Komplekti kuulub 6 erinevas mõõdus silikoonkaant, mis sobivad mõõdu poolest enamikele majapidamises kasutatavatele kaussidele, purkidele ja karpidele.

Kaaned on valmistatud kõrgekvaliteedilisest plaatinasilikoonist ning on BPA ja BPSi vabad. Need on vastupidavad sagedasele kasutamisele.

Silikoonkaantel on väga pikk kasutusaeg ning neid võib pesta nõudepesumasinas või käsitsi.

Mitmekülgsed kasutusvõimalused

  • Silikoonist toidukaante abil on Sul lihtne vähendada oma köögis toidukile ja fooliumi kasutamist. Seetõttu on need ka keskkonnasõbralik valik, kuna saad kaasi kasutada korduvalt ning ei teki üleliigseid pakendeid ega prügi. 
  • Kaaned on disainitud pikaaegseks kasutamiseks ning õige hoolduse korral kestavad need aastaid.
  • Silikoonkaaned on väga elastsed ning neid on lihtne tõmmata erinevate kausside,  purkide või karpide peale. Kuigi ise ümmargused, sobivad ka kandiliste karpide katmiseks.
  • Kaaned hoiavad tihedalt nõu ümber ja on 100% õhukindlad. Nii on nõud tunduvalt tihedamalt suletud kui näiteks toidukilet kasutades. Sel moel võib pikeneda toidu säilimise aeg.
  • Kaasi võib kasutada nii sügavkülmas, külmkapis kui ahjus temperatuurivahemikus -40C kuni +180C. Kasuta näiteks ahjus toidu kaetult soojendamiseks või kõrbemise vältimiseks.
  • Silikoonist kaasi on mugav pesta nõudepesumasinas - kõik toidujäägid saavad eemaldatud ja hügieeniliselt puhtad kaaned on taas valmis kasutamiseks.
  • Kaaned on ka üksteise sisse asetatavad - nii võtavad need hoiustamisel väga vähe ruumi. Külmkapis saab aga kaantega kaetud nõud üksteise otsa asetada - taas ruumi kokkuhoid.

Kasutamine

Kaaned on ümara vormiga, et need sobituksid hästi enamikele kaussidele ja purkidele. Tänu läbipaistvusele on mugav näha kaane all oleva nõu sisu ning silikooni helesinine toon aitab ennetada kasutamise käigus tekkivat toonimuutust. Kaantel on väikesed ümarad nupsud, millest on mugav kinni võtta nii kaane paigaldamiseks kui ära võtmiseks. 

Materjal

Plaatinasilikoon on toiduga kokkupuuteks mõeldud ohutu materjal, mis ei sisalda plasti, BPAd, BPSi, ohtlikke toksiine ega täiteaineid. Sellest ei eraldu keskkonda mikroplasti osakesi. Silikoon on ümbertöödeldav materjal.

Tootel on ISO ja LFGB sertifikaadid nii tootmise kui toiduohutuse osas. 

Pakis sisaldub

Komplekti kuulub 6 silikoonist kaant.

Mõõdud (diameeter)

20cm, 16cm, 14cm, 11cm, 9cm, 6,5cm 

Pakend

Pakendatud FSC sertifikaadiga ümbertöödeldud papist karpi.