+372 5290139

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

EcoCoconut pudelihari

EcoCoconut pakub 100% plastivabasid tooteid, mis on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks. 
Harjad on valmistatud vastupidavast kookospähklikiust ning kinnitatud roostevabast terasest traadile. Harjade käepidemed on valmistatud istandustes kasvanud kummipuude ümbertöödeldud jääkidest. Nii tooted kui nende pakendid on plastivabad.

Tootekood: ECOBOTTB001
Kaubamärk:
Ühik: tk
Laoseis: 12
Tarneaeg: 1-3 päeva
6,90 €

Naturaalsest kookospähklikiust pudelihari kummipuust käepidemega. Mitmekülgne hari, mis sobib hästi klaasist pudelite, veinipokaalide ja korduvkasutatavate pudelite pesemiseks. 

Kookospähklikiud on looduslik kiud, mis asub kookospähkli sisemise kõva ja välimise katva kihi vahel. Saagikoristusel loetakse see kookospähklite kõrvalproduktiks, mis on taastuv ja jätkusuutlik ressurss. 

Kookospähklikiul on veekindlad omadused, mistõttu on see eriti sobilik puhastusmaterjaliks. Seda võib kokku panna igasuguse puhastusainega kõikidel pindadel. Kookospähklikiud saab hakkama rasva eemaldamisega ja on looduslikult antibakteriaalne. Kookospähklikiud on väga tõhus abiline raskete pindade nagu määrdunud ahjude ja pliidiraudade puhastamisel ning eemaldab kergelt ka kõrbenud toidujäljed ja hallituse. Kookospähklikiud on kemikaalidevaba ja komposteeruv. 

Hooldamine - loputa pärast iga kasutuskorda ja hoia kuivas kohas. Kasutamise alguses võib eralduda lahtisi kiude, kuid ajapikku need vähenevad. 

Mõõdud: 33,5 x 4,3 x 2,5 cm
Kaal: 45g

Käepide on valmistatud istanduses kasvatatud kummipuude ümbertöödeldud jääkidest. 

Valmistatud Sri Lankal.

Isiklik kogemus: Kookospähklikiud on väga tõhus abimees küürimist vajavate tööde puhul. Siiski peaks kookospähklikiust toodete kasutamisel ettevaatlik olema õrnade materjalide ja esemete puhul, kuna kookospähklikiud võib nende pinda kriimustada.
See pudelihari ei mahu oma kuju tõttu kitsa suuga klaaspudelisse (nt veinipudel).