+372 5290139

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

eKoala bioplastist pissipott (roheline)

Tootekood: E100063
Kaubamärk:
Ühik: tk
Laoseis: 5
24,90 €

eKoala pissipott on keskkonnasõbralik valik väikesele inimesele, kes harjutab potil käimist. Valmistatud 100% bioplastist (taastuvatest taimsetest toormaterjalidest) ning kasutamise lõppedes biolagunev. 

Taimne materjal

Bioplast on materjal, mida valmistatakse taastuvatest toormaterjalidest nagu mais, peet ja switchgrass (rohi). Esmapilgul tundub see identne tavalise plastiga. Erinevus on aga keemilises koostises. Toormaterjalist toodetakse bioplasti graanulid, millel on keskkonnale väiksem mõju. 

Bioplastist tooteid saab korduvalt kasutada, pesta ja uuesti kasutada. Oma kasutustsükli lõpus on bioplastist toode tänu oma keemilisele koostisele lagunev ja pehkiv - seda tänu kiirele biolagunemise protsessile. Selle käigus ei eraldu õhku, vette ega maapinda toksiine ega muid saastavaid aineid. Bioplasti lagunemisel alles jäänud ainemassi saab panna tagasi keskkonda uutele taimedele toiduks. 

Bioplastist tooted ei eralda lagunemise käigus ka mikroplasti, mis tekib tavalistest plasttoodetest ning mis on ohuks nii looma- ja linnuliikidele kui keskkonnale üldisemalt.

Koostis

100% bioplast, mis ei sisalda plasti ega plastides leiduvaid koostisosi (BPA, ftalaadid, PVC, melamiin).

Kõik eKoala tooted läbivad ranged laboratoorsed testid, mis tagavad, et tooted on mürgivabad ning lastele ohutud.

Täielikult biolagunev.

Pott on küllaltki raske ja stabiilne ning püsib kindlalt põrandal paigal.

Valmistatud Itaalias.