+372 5290139

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

eKoala bioplastist toidunõude komplekt (valge/sinine)

Tootekood: E100102
Kaubamärk:
Ühik: kompl
Laoseis: 3
35,90 €

eKoala toidunõude komplekt on keskkonnasõbralik valik väikesele inimesele, kes harjutab iseseisvat söömist. Valmistatud 100% bioplastist (taastuvatest taimsetest toormaterjalidest) ning kasutamise lõppedes biolagunev. 

Toidunõude komplekt koosneb 5 osast - kauss, taldrik, joogiklaas, kahvel ja lusikas. Nõud sobivad kasutamiseks ka mikrolaineahjus. Tooteid ei ole soovitatav pesta nõudepesumasinas - nii püsib nõude materjal tervena.

Taimne materjal

Bioplast on materjal, mida valmistatakse taastuvatest toormaterjalidest nagu mais, peet ja switchgrass (rohi). Esmapilgul tundub see identne tavalise plastiga. Erinevus on aga keemilises koostises. Toormaterjalist toodetakse bioplasti graanulid, millel on keskkonnale väiksem mõju. 

Bioplastist tooteid saab korduvalt kasutada, pesta ja uuesti kasutada. Oma kasutustsükli lõpus on bioplastist toode tänu oma keemilisele koostisele lagunev ja pehkiv - seda tänu kiirele biolagunemise protsessile. Selle käigus ei eraldu õhku, vette ega maapinda toksiine ega muid saastavaid aineid. Bioplasti lagunemisel alles jäänud ainemassi saab panna tagasi keskkonda uutele taimedele toiduks. 

Bioplastist tooted ei eralda lagunemise käigus ka mikroplasti, mis tekib tavalistest plasttoodetest ning mis on ohuks nii looma- ja linnuliikidele kui keskkonnale üldisemalt.

Koostis

100% bioplast, mis ei sisalda plasti ega plastides leiduvaid koostisosi (BPA, ftalaadid, PVC, melamiin).

Kõik eKoala tooted läbivad ranged laboratoorsed testid, mis tagavad, et tooted on mürgivabad ning lastele ohutud.

Täielikult biolagunev.

Valmistatud Itaalias.