+372 5290139

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Fair Squared menstruaalanum L

100% naturaalsest kummist menstruaalanum on Sulle mugav ja ohutu kasutada ning  keskkonnale vähekoormav. Kasuta muretult kogu tsükli jooksul. Erinevalt plastist või silikoonist menstruaalanumatest on see anum keskkonnasõbralik intiimhügieenitoode.

 

Miks eelistada menstruaalanumat tampoonidele ning hügieenisidemetele? Loe lähemalt siit.

Tootekood: 4910167
Kaubamärk:
Ühik: tk
Laoseis: 10
16,95 €

Fair Squared menstruaalanum on pehmest naturaalsest kummist valmistatud kuupuhastuse anum. Menstruaalanum ei ima vedelikku, vaid kogub seda. Menstruaalanumat saab kasutada kogu tsükli vältel ning nii kerge kui tugevama voolusega. Menstruaalanum annab pikemaaegse kaitse, kuna anum mahutab kolm korda rohkem vedelikku kui keskmise suurusega tampoon.

Menstruaalanum on korduvalt kasutatav, seda on lihtne puhastada  ja selle kasutamise saab selgeks juba lühiajalise harjutamisega. Lisaks ei vaja sa enam ühekordseid sidemeid ega tampoone, mis ei ole tervislikud intiimpiirkonnaga kokkupuuteks ning koormavad pärast ära viskamist keskkonda.

Suurus

L suuruses menstruaalanum mahutab 16ml vedelikku, selle kõrgus on 6,95cm ja diameeter 4,4cm.

Sobib naisele, kellel on kerge või keskmine voolus. Hea valik vaginaalselt sünnitanud naisele.

Kasutamine

Esmakordseks kasutamiseks varu aega ja rahulik hetk. Kõige olulisem on lõdvestumine! Harjutada võid ka enne tsükli algust. Kasutamine saab enamasti selgeks juba paari tsükliga.

Anuma kasutamine erineb tampoonide ja hügieenisidemete kasutamisest, eriti just selle poolest, et menstruaalanumat ei sisestata nii sügavale kui tampooni.

Leia oma kehale mugav asend menstruaalanuma sisestamiseks. Voldi menstruaalanum kokku ja sisesta tuppe, seejärel see avaneb. Oluline on, et anuma servad tekitaksid tupe seinte vastu vaakumi, seepärast keera vajadusel anumat veidi ja kontrolli sõrmega, kas anum on täielikult avanenud - see peab tunduma ühtlaselt ümar. Õigesti paigaldatud anum ei leki ning seda ei ole Sinu kehas tunda.

Eemaldamiseks tuleb esmalt vaakum avada - seda on kõige lihtsam teha, kui pigistad topsikut veidi sõrmedega ning seejärel tõmbad kergelt keerates selle välja. Anuma alumises osas on mugavamaks eemaldamiseks ka ots. Kõige olulisem on taaskord lõdvestumine, sest lõdvestunud vaagnapõhjalihastega ulatud kergesti anumani ning saad selle välja võtta.

Tühjenda anumat vastavalt vajadusele - see kujuneb välja kasutamise käigus - kuid tea, et seda võib muretult kasutada isegi kuni 12 tundi järjest. Võid ühildada tühjendamise hommikuse ja õhtuse duši all käimisega. Väljaspool kodu on tühjendamine mugavam, kui kannad loputamiseks kaasa väikest veepudelit ja menstruaalanuma puhastusvedelikku.

Hooldamine

Enne esimest kasutuskorda keeda potis kuumas vees 5 minutit. Jälgi, et anum oleks veega üleni kaetud ja ei puutuks poti põhja.

Menstruatsiooni ajal kasutades puhasta pärast igakordset tühjendamist voolava vee all. Soovi korral võid kasutada lisaks spetsiaalset menstruaalanuma puhastusvedelikku.

Tsükli lõpus pese vee ja seebiga, seejärel keeda kuutopsikut keevas vees 1 minuti jooksul ning hoiusta  järgmise korrani kaasasolevas puuvillases kotikeses.

Ära jäta oma anumat otsese päikesevalguse kätte. Kuna see on valmistatud üleni looduslikust materjalist, võib päike pikema aja jooksul anumat kahjustada.

Materjal

Valmistatud 100% naturaalsest kummist. Naturaalne kumm on õiglase kaubanduse ehk Fair Trade märgisega  ja pärit Sri Lankalt. Kummipuud kasvavad FSC sertifitseeritud istandustes. Toode on valmistatud Saksamaal. 

Vegan toode. Pakendatud papist karpi. 100% biolagunev kasutusea lõppedes.

Ei sisalda plasti, silikooni, BPA, PVC, ftalaate ega valgendajaid. Valmistatud CO2-neutraalselt.

Fair Trade märgis tagab, et väiketalunikud saavad oma toodangu eest õiglast tasu ning kasutavad seda töö- ja elutingimuste parendamiseks.