+372 5290139

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Fair Zone naturaalsest kummist dušimatt

100% naturaalsest kummist dušimatti on mugav kasutada igal pesemiskorral.

Eriti hea abivahend on see väikeste lastega peredes ja eakatele inimestele, et vältida duši all käies libisemist. Naturaalsest kummist valmistatud matt on keskkonnasõbralik ja loodust vähekoormav. 

Tootekood: 4800038
Kaubamärk:
Ühik: tk
Laoseis: 2
22,90 €

Fair Zone naturaalsest kummist dušimatt on valmistatud pehmest naturaalsest kummist. Seda on väga mugav kasutada igal pesemiskorral. Mati põhjal olevad iminapad kinnituvad tugevalt põrandapinna külge ning matile astudes või sellel istudes ei ole libisemisohtu. Sellepärast on see looduslikust materjalist dušimatt asendamatu abivahend just lastega peredes ja eakatele inimestele.

Mõõdud

56 x 56 cm.

Dušimatt on ilusa pärlvalge värvusega.

Kasutamine

Kinnita dušinurga põrandale, kontrolli, et iminapad oleksid tugevalt vaakumis. Pärast pesemist eemalda matt, loputa voolava vee all ja aseta kuivama.

Materjal

Valmistatud 100% naturaalsest kummist ehk kautšukist. Naturaalne kumm on õiglase kaubanduse ehk Fair Trade märgisega  ja pärit Sri Lankalt. Kummipuud kasvavad FSC sertifitseeritud istandustes. Toode on valmistatud Saksamaal. 

Vegan toode. Pakendatud papist karpi. 100% biolagunev kasutusea lõppedes.

Ei sisalda plasti, silikooni, BPA, PVC ega ftalaate.

Fair Trade märgis tagab, et väiketalunikud saavad oma toodangu eest õiglast tasu ning kasutavad seda töö- ja elutingimuste parendamiseks.