+372 5290139

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Fair Zone naturaalsest kummist vannimatt

100% naturaalsest kummist vannimatti on mugav kasutada igal vanniskäigul.

Eriti hea abivahend on see väikeste lastega peredes ja eakatele inimestele, et vältida vannis libisemist. Naturaalsest kummist valmistatud matt on keskkonnasõbralik ja loodust vähekoormav. 

Tootekood: 4800039
Kaubamärk:
Ühik: tk
Laoseis: 3
22,90 €

Fair Zone naturaalsest kummist vannimatt on valmistatud pehmest naturaalsest kummist. Seda on väga mugav kasutada igal vanniskäigul. Mati põhjal olevad iminapad kinnituvad tugevalt vanni pinna külge ning matile astudes või sellel istudes ei ole libisemisohtu. Sellepärast on see looduslikust materjalist vannimatt asendamatu abivahend just lastega peredes ja eakatele inimestele.

Mõõdud

76 x 34 cm.

Vannimatt on ilusa pärlvalge värvusega.

Kasutamine

Kinnita vanni põhjale, kontrolli, et iminapad oleksid tugevalt vaakumis. Pärast vanni tühjendamist eemalda matt, loputa voolava vee all ja aseta kuivama.

Materjal

Valmistatud 100% naturaalsest kummist ehk kautšukist. Naturaalne kumm on õiglase kaubanduse ehk Fair Trade märgisega  ja pärit Sri Lankalt. Kummipuud kasvavad FSC sertifitseeritud istandustes. Toode on valmistatud Saksamaal. 

Vegan toode. Pakendatud papist karpi. 100% biolagunev kasutusea lõppedes.

Ei sisalda plasti, silikooni, BPA, PVC ega ftalaate.

Fair Trade märgis tagab, et väiketalunikud saavad oma toodangu eest õiglast tasu ning kasutavad seda töö- ja elutingimuste parendamiseks.