+372 5290139

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Klaasist kõrs (valge)

Vastupidavad klaasist kõrred on ideaalsed külmade jookide, smuutide või kokteilide serveerimiseks. Nende kasutamine aitab säästa loodust ja vältida tuhandete plastkõrte sattumist prügimäele.

Kas teadsid, et plastkõrred on lühima elueaga plasttooted? Kuidas loobuda plastist kõrte kasutamisest, loe meie blogist!

Tootekood: 1008
Kaubamärk:
Ühik: tk
Laoseis: 8
Tarneaeg: 1-3 päeva
2,95 €

Klaasist joogikõrred on valmistatud kõrgekvaliteedilisest borosilikaat-klaasist. Concept Zero klaaskõrred on toodetud CO2 neutraalselt.

Klaasist kõrred on korduvalt kasutatavad, vastupidavad ja lihtsad hooldada. Neid võib pesta käsitsi või nõudepesumasinas. Efektiivsemaks puhastamiseks on soovitatav kasutada kõrre puhastusharja, mille saab eraldi juurde osta. 

Borosilikaat-klaas materjalina on väga hügieeniline, sellel ei levi bakterid. Pestes eemalduvad mustus ja bakterid klaaskõrre pinnalt sarnaselt teistele toidunõudele või söögiriistadele. 

Mugavamaks kasutamiseks on kõrtel ümarad ääred. Kõrred on kuumusele ja sagedasele kasutamisele hästi vastu pidavad, kuid neid ei soovitata ohutuse tõttu alla 4-aastastele lastele. 

Kõrred on BPA & BPS vabad, ei sisalda keemilisi lisandeid, allergiavabad, ei anna joogile maitset.  Kõrtel on ISO, LFGB ja Eurofins Denmark sertifikaadid toiduga kokkupuuteks ning need vastavad kõikidele EL nõuetele.

Mõõdud: 8 x 200 mm

Müügil pakendivabalt.

*Kui Sinu kõrs saabub kile meenutavas ümbrises, siis tegelikult on see tapiokitärklisest ümbris, mis on täielikult komposteeruv. Ümbris aitab hoida kõrt transpordil kriimustuste eest.