+372 5290139

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Kookospähklikauss

Kogu maailmas tarbitakse rekordiliselt suuri koguseid kookospähkleid ja nendest toodetud erinevaid tooteid, kuid kookospähklite koored jõuavad prügimägedele või põletatakse, sest neid peetakse jäätmeteks.

Nüüd kogutakse kokku vähemalt osa neist kookospähklite koortest, mis muidu läheksid lihtsalt raisku, et luua neist korduvalt kasutatavad ja täiesti naturaalsed kookospähklikausid.

Tootekood: CocoBowl
Ühik: tk
Laoseis: 9
Tarneaeg: 1-3 päeva
12,50 €

Käsitsi valmistatud kookospähkli koorest kauss. 

Iga kookospähklikauss on unikaalne nii oma vormilt, mõõtudelt kui omadustelt. Keskmiselt on kausi diameeter 12-14cm ja sügavus 6-7cm.

Kausid on valmistatud Vietnamis, kasutades kookospähklite koori, mis muidu läheksid hävitamisele. Kõik kausid lihvitakse ja poleeritakse käsitsi ning seejärel viimistletakse neitsikookosõliga. Igal kookospähklikausil on oma unikaalsed märgid, jäljed ja kuju. Sarnaselt inimestega võib kausside hulgast leida kaks täpselt samasugust heal juhul ühel miljonist!

Kookospähklikauss on:

- sobilik kõikide toitude serveerimiseks (nii kuumad kui külmad)

- 100% looduslik

- korduvkasutatav

- keskkonnasõbralik toode

- käsitsi valmistatud.

Hooldamine: 

Pese käsitsi sooja vee ja vajadusel nõudepesuvahendiga. Ära pese nõudepesumasinas ega jäta pikemaks ajaks kuuma vette ligunema. Ära kasuta ahjus, mikrolaineahjus, külmkapis.

Kookospähklikauss on looduse looming, selle eluiga pole võimalik ette ennustada. Kuid hoole ja armastusega kasutades ning õigesti hooldades teenib see Sind pikalt!