+372 5290139

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Mulieres looduslikud nõudepesumasina tabletid (25 tk)

Tootekood: Mul_Np
Kaubamärk:
Ühik: tk
Laoseis: 19
7,50 €

Mulieres ECO nõudepesumasina tabletid on 98% looduslike koostisosadega ning ECOCERTi poolt sertifitseeritud. 

Nõudepesumasina tabletid ei sisalda fosfaate, fosfonaate, lõhna- ega värvaineid. Kõik ühes tabletid ei vaja eraldi loputusvahendi või soola kasutamist. Pakend on 100% taaskasutatav.

Looduslikel nõudepesumasina tablettidel on kvaliteetsed pesemis- ja loputusomadused, eemaldades ülimalt tõhusalt raskesti eemaldatavad ja kuivanud plekid ning seda ka roostevabalt teraselt ja klaasilt, andes neile briljantse läike.

Mulieres Eco nõudepesumasina tabletid on efektiivsed alates 45 kraadist ja ka lühikese pesutsükli korral.

Mulierese naturaalsed, kompaktsed ja sertifitseeritud nõudepesumasina tabletid tagavad jätkusuutlikuma eluviisi. Tablettide tootmisel ei kasutata vett, ei teki reovett ega õhu ja pinnase saastet. 16-grammine kompaktne nõudepesumasina tablett aitab optimeerida toote pakendamist, võttes seeläbi vähem ruumi nii laos, kaupluse riiulis kui ka kodus kapis. Kompaktsus aitab vähendada ka transpordist tekkivat saastet.

Kasutamine

1 tablett pesukorra kohta.

Keskkonnast hoolimisel kasutage nõudepesumasinat täiskoormusega, peske madalaima temperatuuriga pesutsüklil ja järgige annustamisjuhiseid. 

Koostis 

≥5 – <15% hapnikupõhised valgendusained; <5% mitteioonsed, anioonsed pindaktiivsed ained; ensüümid; sekvestrandid; karbonaatsoolad; silikaadid, naatriumkarboksümetüül-inuliin; taimse fermentatsiooniga saadud kontsentreeritud ekstrakt; tetraetsetüületüleendiamiin (TAED); soolad; naatriumglükolaat; glütseriin.

Hoiatus! Põhjustab tugevat silmade ärritust. Silma sattumisel: loputada mitme minuti jooksul veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja neid on kerge eemaldada. Jätkata loputamist. Kui silmade ärritus ei möödu, pöörduda arsti poole. Arsti poole pöördumisel võtta kaasa toote pakend või etikett. 

Säilitada temperatuuril all 40°C. Sisaldab ensüüme. Võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Hoida lastele kättesaamatus kohas.