+372 5290139

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Neogrün näpuvärvid Luka (4x120g)

Neogrün näpuvärvid on valmistatud looduslikest koostisosadest, vabad sünteetilistest ainetest ning ohutud lastele kasutamiseks.

Neogrün on oma kategoorias esimene ja ainus näpuvärv, mis kannab Nature Care Product - vegan sertifikaati.

Tootekood: 50101
Kaubamärk:
Ühik: kompl
Laoseis: 5
19,90 €

Neogrün näpuvärvid on lapse- ja keskkonnasõbralik valik, mida kasutades ei pea muretsema sünteetilise koostise pärast.

Lapsed avastavad maailma kogu oma kehaga. Just seetõttu on Neogrüni näpuvärvid loodud looduslikest koostisosadest, et igapäevased avastused oleksid võimalikult ohutud ja meeldejäävad.

Värvide koostises on kasutatud vaid taimseid ja mineraalseid pigmente. Konsistents on paks ega tilgu ning madalatest topsidest on väikesel kunstnikul mõnus värve kätte saada. 

Ohutu koostis

Neogrün on oma kategoorias esimene ja ainus näpuvärv, mis kannab Nature Care Product - vegan sertifikaati.

  • taimsed looduslikud koostisosad
  • ei sisalda keskkonnale kahjulikke ühendeid 
  • ei ole testitud loomadel; toorainete tootmisahel ei kasuta loomseid koostisosi
  • taaskasutatav pakend

Näpuvärvid ei sisalda parfüüme, parabeene, sünteetilisi värvaineid, naftat ega muid kahjulikke kemikaale. Need on mikrobioloogiliselt testitud. Näpuvärvides ei leidu allergeene nagu muna, kala, piim, maapähklid või soja.

Mitmekülgsed kasutusvõimalused

Paks kreemjas konsistents lubab näpuvärvidega maalida nii paberile, papile, klaasile kui ka kivipinnale. Lisaks sõrmedele ja varvastele sobivad maalimiseks ka pintslid, käsnad ja pilditemplid.

Vees lahustuvaid näpuvärve on mugav erinevatele pindadele kanda, värve saab lahjendada ning omavahel kokku segada, luues täiesti uusi värvitoone. Toodet on erinevatelt kõvadelt pindadelt mugav puhastada, kuid kuivades see võib jätta heledale tekstiilile kahvatu pleki. 

Säilitamine

Hoida originaaltopsides ja valguse eest kaitstult, et värvipigmendid säiliksid erksatena.

Pakendid

Neogrün toodete pakendid on keskkonnasõbralikud, olles nii korduvalt kasutatavad kui ümbertöödeldavad. Papist karbi sees on näpuvärvid PP #5 plastist topside sees, mida on lihtne ümber töödelda. Neid võib korduvalt kasutada majapidamises erinevate asjade hoiustamiseks, kasutada külmikus või mikrolaineahjus, pesta nõudepesumasinas.

Komplektis

4 x 120g näpuvärvid - roheline, kollane, roosa ja lilla.

Koostisosad

Vesi, mahe maisitärklis, meresool, puhastatud kriit ja savi, mahe suhkur, mahe taimeõli, niisutavad ja paksendavad taimsed ained, kosmeetika- ja toiduainetööstuse kvaliteediga mineraali- ja taimepigmendid, säilitusaine: fenoksüetanool <1%, happseuse regulaator: denatooniumbensoaat.

Biolagunev, vegan toode.

Tähelepanu! Alla 3-aastaste laste puhul kasutada vaid koos täiskasvanuga.