+372 5290139

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

OceanSaver puhastusvahendi kapsel (Rhubarb / põrandatele)

Tootekood: 319434OCS
Kaubamärk:
Ühik: tk
Laoseis: 2
2,90 €

OceanSaver on keskkonnasõbralik ja nullkulu (zero waste) puhastusaine täitekapsel, mis on heaks alternatiiviks paljudele laiatarbe puhastusvahenditele. Valmistatuna taimsetest koostisosadest, on see toode vegan ja palmiõlivaba. Säästlikud täitekapslid on plastivabad ja biolagunevad, need on kerged ja neid on lihtne transportida (vähem kaubaveokeid maanteel aitab vähendada CO2 emissioone). Sisaldavad 90% vähem vett kui tavalised pudelis puhastusvahendid, mida ostad supermarketist!

Need kapslid sobivad majapidamises kõikjal kasutamiseks. Neid on ka väga lihtne kasutada - vali endale meelepärane kapsel ning lisa see endale sobivasse tavalisse või pritspudelisse koos 750ml sooja veega. Raputa kõvasti - kapsel lahustub vees ning sul on valmis tugeva toimega efektiivne puhastuvahend. Toimib hästi nii pehme kui kareda vee korral. 

Võid kasutada endale sobivas juba varasemalt olemas olevas pritspudelis või tavalises pudelis, mille oled eelnevalt hoolikalt puhastanud.

OceanSaver'it kasutades saad kodu puhastada ohutute puhastusainetega, mis ei ole ohtlikud Sinu tervisele ega loodusele.

Kapslid on valmistatud materjalist PVOH (vees lahustuv polümeer), mis laguneb veega kokkupuutel süsihappegaasiks ja veeks.

Rhubarb on mitmekülgne põrandate üldpuhastusvahend, mis toimib erinevatel põrandapindadel, eriti hästi poorsetel pindadel. Vahend ei jäta põrandale kihti. Rabarberi lõhnaga. 

Biolagunev, zero waste, vegan, plastivaba, palmivaba, julmusevaba, parabeenide vaba, taimede baasil koostis.

Koostis (INCI): > 30% Non-ionic Surfactants, Phenoxyethanol, Perfumes, Linalool, Citronellol, Coumarin, Limonene.