+372 5290139

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Pajalapp

Tootekood: PJ
Ühik: tk
Laoseis: 19
5,90 €

Parameetrid

Muster *

MTÜ Jääk ja Praak tegutseb Hiiumaal ja selle peamiseks eesmärgiks on erinevate materjalide taaskasutamine. Taaskasutamise käigus antakse erinevatele materjalidele uus elu praktiliste igapäevaste esemetena.
 
Pajalapid on valmistatud erinevatest tekstiilijääkidest ning kaunistatud erinevate detailidega - lammas ja lestakala. Pajalapid on mõõtmetega 20x20 cm. 
 
Pajalapid valmivad koostöös Hiiumaa erivajadustega inimestega, kes on Sotsiaalkeskuse kliendid. Sellise tegevuse läbi antakse neile mõtestatud tegevust, ajaveetmise viisi ja loomulikult ka tasu tehtud töö eest. 
 
Pajalapid on disainitud põhimõttel, et erivajadusega inimene saaks võimalikult palju selle valmistamise juures kaasa lüüa, seetõttu on aplikatsioonid ka veidi naiivsed, aga samas jõukohased valmistada.
 
Kõik pajalapid on valminud taaskasutatud materjalist ja seeõttu kahte täpselt ühesugust eset ei leidu. Nii ongi need pajalapid loodud armastuse ja hoolega, kuid erinevad siiski üksteisest detailide osas - nii nagu ka meie ise teistest inimestest meie ümber.