+372 5290139

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Patšuli 12ml

100% puhtad eeterlikud õlid igapäevaseks kasutamiseks. Kontsentreeritud eeterlikke õlisid vajad väikeses koguses ning kõrge kvaliteediga väikesest pudelist jätkub pikaks ajaks.

Tootekood: TN-E12-PATCH
Kaubamärk:
Ühik: tk
Laoseis: 3
9,50 €

Patšuli eeterlik õli

Koosneb: 100% puhas eeterlik Pogostemon cablin õli.

Taime osad, mida kasutatakse: lehed

Päritolu: Indoneesia

Maht: 12 ml

Lõhnabukett

Indoneesiast pärit patšuli on rohi, mis pärast lõikamist ja kuivatamist eritab tummist puidu, maa, sambla ja naha lõhna.

Kasutamine

Patšuli eeterlik õli on väga mitmekülgselt kasutatav ning antiseptiliste, põletikevastaste ja regenereerivate omadustega. Kasutatakse laialdaselt parfüümitööstuses. 

Kasuta difuuseris, ruumi lõhnastajana, kuumas vannis või massaažiõliga. Kasuta 5-10 tilka eeterlikku õli 20ml baasõli, alkoholi või vee kohta.

Meelele - stimuleeriv, ärevuse vastu 

Nahale - antiseptiline, põletikevastane, regenereeriv, vereringe probleemide ja varikoosi korral 

Juustele - toniseeriv ja regenereeriv

Ettevaatust

Hoida päikesevalguse eest kaitstult. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Kasutamine omal vastutusel. Ära kasuta lahjendamata, õlid on väga kontsentreeritud. Mitte ületada maksimaalset soovituslikku kogust. Igasuguse reaktsiooni tekkimisel lõpeta kasutamine. Kui oled rase, toidad rinnaga või Sul on mõni krooniline haigus, konsulteeri palun enne kasutamist oma arstiga. Ei sobi kasutamiseks väikestele lastele. Hoida lastele kättesaamatus kohas.