+372 5290139

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Pulito kompostiämbri filtrid

Biojäätmed moodustavad vähemalt kolmandiku või isegi kuni poole meie igapäevastest jäätmetest ning ei ole mitte prügi, vaid väärtusliku komposti algmaterjal. 


Sorteeri alati biojäätmed segaolmejäätmetest eraldi - nii on võimalik nendest valmistada komposti ja vältida prügilates sorteerimata ja ümbertöötluseks kõlbmatute jäätmete ning kasvuhoonegaaside teket.

Tootekood: 2200
Kaubamärk:
Ühik: kompl
Laoseis: 16
4,90 €

Filtrite vahetuskomplekt Pulito kompostiämbrile.

Pulito metallist kompostiämbriga on mugav kokku koguda köögis tekkivad biojäätmed. Roostevabast terasest kompostiämber näeb stiilne välja ja sobitub enamikesse köökidesse. Köögi töötasapinnale või kappi paigutatuna on see toiduvalmistamisel mugavalt käeulatuses.

Kompostiämbri kaane sees on kaks aktiivsöega filtrit, tänu millele ei pääse ämbri sisule ligi äädikakärbsed ning suletud kaanega ämbrist ei eraldu toidujäätmete lõhna kööki. 

Filtreid on soovituslik vahetada keskmiselt iga kuue kuu tagant. 

Biojäätmeid komposteerides vähendad oma segaolmejäätmete hulka keskmiselt 20% ning annad komposti valmistamiseks väärtuslikku orgaanilist materjali loodusesse tagasi.

Komplektis

Filtrite komplekti kuulub kaks aktiivsöega filtrit - üks kandiline ja üks ümmargune, mida kasutatakse Pulito kompostiämbri kaane sees. Filtreid on soovituslik vahetada iga 6 kuu järel. Filtrite vahetamise aeg on käes, kui suletud kaanega kompostiämbrist hakkab biojäätmete lõhna eralduma.