+372 5290139

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Relax & Rewax vahariide värskenduskomplekt

Tootekood: RWX40BEEPE
Ühik: tk
Laoseis: 2
15,00 €

Bee&Bee Wraps Relax & Rewax vahariide värskenduskomplektiga on mugav uuendada juba olemasolevat vahariiet ja taastada selle nakkuvus ning toitu säilitavad omadused.

Samuti saad sellega hõlpsasti ise teha päris algusest peale oma vahariided - kuna graanulid on juba ideaalse ja funktsionaalse koostisega, ei pea kokku ostma erinevaid tooraineid ja nende vahekorda paika sättima.

Vahariide värskenduskomplektis on vahagraanuleid umbes 6 suure (33 x 33 cm) vahariide värskendamiseks. 

Ise vahariiet tehes võid arvestada, et saad valmistada umbes 4-5 suurt vahariiet.

Vahagraanulid koosnevad mesilasvahast, puuvaigust ja mahedast jojoobiõlist, olles niimoodi mugavalt juba õige ja toimiva koostisega. Neid on lihtne ise kodus kasutada vahariide eluea pikendamiseks.

Graanulite pealekandmiseks on vaja vaid triikrauda ja küpsetuspaberit.

Aseta vahariie küpsetuspaberile ja see omakorda kuumakindlale alusele (triikimislaud või paksem puuvillane rätik). Kalla vahariidele vahagraanulid ja kata need samuti küpsetuspaberiga. Seejärel liiguta kuuma triikrauda üle küpsetuspaberi kuni kõik graanulid on sulanud. Eemalda vahariie ettevaatlikult küpsetuspaberite vahelt (need on kuumad). Lehvita seda õhu käes umbes üks minut, kuni vahariie on jahtunud. Nüüd on see taas kasutusvalmis.