+372 5290139

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Sarapiku kirsikivi termopadi silmadele (hele)

Tootekood: Sarap_s_h
Kaubamärk:
Ühik: tk
Laoseis: 3
18,00 €
  • Väike kirsikivi termopadi on jahutatult suurepärane abivahend tursete vähendamiseks silmade ümbruses.
  • Kirsikivipadjaga saab leevendada ka peavalusid.
  • Ideaalne beebi kõhu soojendamiseks gaasivalude korral. Aitab leevendada lastel kõrvavalu. 
  • Mugav kasutada jahutatult erinevate traumade puhul või palaviku alandamiseks. 
  • Soojendatult aitab leevendada liigesevalusid, lihaspingeid ja närvivalusid kõikjal üle kogu keha.
  • Soojana rinnale pannes aitab padi kaasa rohkemale rinnapiima tekkele.
  • Proovi kasutada ka arvutiga tööd tehes randme all hiirepadja asemel.

Sarapiku kirsikivipadja katteks on naturaalsest villast vilt, mis on hingav materjal ja jaotab temperatuuri ühtlaselt. Padi on täidetud kirsikividega, mis võtavad kergelt sobiva kuju. Kirsikivi soojus ja jahedus eraldub pika aja vältel ja toime ulatub sügavamale kui tavalisel veega soojakotil või nisupadjal. Kirsikividega padjad on mugavad kasutada ja on pika kasutuseaga.

SOOJENDAMISEKS tuleks väikest kirsikivipatja kuumutada mikrolaineahjus 2-3 minutit (500W) või praeahjus 60°C juures ca 20 minutit. Kontrollida, et toode ei oleks liiga kuum ning asetada soojendatavale kohale. Soojendamise järgselt võib padi tunduda niiske, see on täiesti normaalne.

JAHUTAMISEKS tuleks kirsikivipadi eelnevalt asetada sügavkümikusse (soovitavalt kilekotis) ja hoida ca 2-3 tundi. Asetada jahutust vajavale kohale. Sobilik paistetuste, traumade ja verejooksude leevendamiseks, samuti palaviku korral jahutamiseks.

MATERJALIDEKS on 100% naturaalsest meriinovillast vilt ja padjatäiteks 100% looduslikud kirsikivid. Naturaalne vill on kasutajasõbralik: antibakteriaalne, vähemäärduv ja kergesti hooldatav. Kirsikivid on puhastatud keemiavabalt ja pestavad.

HOOLDUS: Pesta  käsitsi  40°C vees. Kasutada vaid villasele materjalile mõeldud pesuvahendit. Kuivatada tasapinnaliselt vaba õhu juurdepääsuga kohas. Pesemise järgselt märjana võivad kiriskivid eraldada tugevamat lõhna. Pärast kasutamist lasta kirsikivipadjal "hingata".

Mõõdud: 12 x 20cm