+372 5290139

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Sarapiku sauna kirsikivipadi (hele)

Tootekood: Sarap_saun_hele
Kaubamärk:
Ühik: tk
Laoseis: 2
36,00 €

 

Sarapiku sauna kirsikivipadi on ideaalne kaaslane saunalavale.

  • Kasuta laval padjana, mis toetab mugavalt pead ja kaela.
  • Materjalid ei karda niiskust ega kuuma.
  • Naturaalne vilt on antibakteriaalne, misõttu kasutusjärgselt ei teki ebameeldivaid lõhnu.

Kirsikivipadi on hea vahend ka erinevate kehaosade soojendamiseks või jahutamiseks.

  • Hea kasutada liigesevalude, lihaspingete ja närvivalude leevendamiseks.
  • Samuti saab kasutada edukalt valutava selja või liigeste soojendamiseks.
  • Jahutatult saab kasutada erinevate traumade puhul või palaviku alandamiseks.

Sarapiku kirsikivipadja katteks on naturaalsest villast vilt, mis on "hingav" materjal ja jaotab temperatuuri ühtlaselt. Soojus eraldub pika aja vältel ja soojuse toime ulatub sügavamale kui tavalisel veega soojakotil või nisupadjal. Padi on täidetud kirsikividega, mis võtavad kergelt sobiva kuju erinevate kehaosade ravil. Kirsikividega padjad on mugavad kasutada ja on pika kasutuseaga.

SOOJENDAMISEKS tuleks kirsikivipatja kuumutada mikrolaineahjus 2 kuni 3 minutit (500W) või praeahjus 60°C juures ca 20 minutit. Kontrollida, et toode ei oleks liiga kuum ning asetada soojendatavale kohale. Soojendamise järgselt võib toode tunduda niiske, see on täiesti normaalne.

JAHUTAMISEKS tuleks kirsikivipadi eelnevalt asetada sügavkülmikusse (soovitavalt kilekotis) ja hoida 3 kuni 4 tundi. Asetada jahutust vajavale kohale. Sobilik paistetuste, traumade ja verejooksude leevendamiseks, samuti palaviku korral jahutamiseks.

MATERJALIDEKS on 100% naturaalsest villast vilt ja padjatäiteks 100% looduslikud kirsikivid. Naturaalne vill on kasutajasõbralik: antibakteriaalne, vähemäärduv ja kergesti hooldatav. Kirsikivid on puhastatud keemiavabalt ja pestavad. Pesemise järgselt märjana võivad kiriskivid eraldada tugevamat lõhna. Pärast kasutamist lasta kirsikivipadjal "hingata".

HOOLDUS: Pesta  käsitsi  40°C vees. Kasutada vaid villasele materjalile mõeldud pesuvahendit. Kuivatada tasapinnaliselt vaba õhu juurdepääsuga kohas.

Mõõdud: 23 x 38 cm.