+372 5290139

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

SWAK hambahari roheline

Tootekood: SWAKGREEN
Kaubamärk:
Ühik: tk
Laoseis: 1
Tarneaeg: 1-3 päeva
9,68 €
12,10 €

SWAKi hambaharja harjased on valmistatud pehmetest miswak'i võrsetest, mis pärinevad Salvadora persica puult. On teada, et seda kasutati hammaste puhastamiseks araabias juba 7000 aastat tagasi. Miswaki võrsed on levinud suuhoolduseks just Aafrikas, Lähis-Idas ja Indias.

SWAKi hambaharja harjased on vahetatavad, hambaharja vars on korduvkasutatav ja valmistatud taimsest bioplastist - Polylactic Acid (PLA), mida toodetakse GMO-vabast suhkrust. Harjastega pea käib varre otsa ja ära keerates.

Hambahari puhastab hambad täpselt, põhjalikult ja hoolikalt. Kuna miswak on pehme, siis ei kahjusta see hambaid ja igemeid nagu võib juhtuda tavapäraste kõvade hambaharjadega. 

Miswak sisaldab mitmeid kasulikke toimeaineid nagu fluoriid, silikaat, C-vitamiin, tanniinid, biflavonoidid, kaalium ja kaltsium. 

Hammaste puhastamise ajal eraldab miswak aromaatset mahla, millel on antibakteriaalne toime suu limaskestadele ning mineraliseeriv toime hambaemailile. Lisaks hambakatu eemaldamisele on miswakis sisalduvad toimeained ka üleüldiselt suuhügieeni jaoks kasulikud. Miswakist valmistatud harjased on sama hügieenilised kui plastist harjased.

SWAKi hambaharjaga ei ole vaja kasutada hambapastat.

Vaata ka videost, milline on õige hammaste pesemise tehnika SWAKi hambaharjaga.