+372 5290139

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Tee ise! kärjelehest küünlad

 

Tootekood: RM_tee_ise
Kaubamärk: Robini Mesila
Ühik: tk
Laoseis: 70
0,90 €

"Tee ise!" kärjelehest küünlad on tore ajaviide ja võimalus oma kätega valmis meisterdada 100% naturaalsest mesilasvahast küünlad.

Kärjelehed on pressitud naturaalsest mesilasvahast ning iga kärjelehe juurde kuulub ka tahinöör. 

Lihtsalt aseta taht kärjelehele ja keera kärjeleht rulli - kaunis ja looduslik küünal ongi valmis. Suurepärane meisterdamistegevus lastele, mille käigus saab õppida ka mee, mesinduse, küünalde ja tuleohutuse kohta - hea võimalus lapsevanemal neid teemasid selgitada.

  • Robini Mesila mesilasvahast küünlad on tehtud 100% puhtast Lõuna-Eesti meekorje alade mesilasvahast. Peamised korjeala taimed on keerispea, valge ristik, võilill, paju, vaher ja põdrakanep.
  • Mesilasvaha on looduslik õhupuhastaja, mis tekitab põlemisel negatiivseid ioone, neutraliseerides nii põlemisel allergeene, tolmuosakesi, vingugaasi, tubakasuitsu ja muid lõhnu. Seega on mesilasvaha küünlad lisaks looduslikule ilule ka tervislikud.
  • Komplekti kuulub üks mesilasvahast kärjeleht ja üks tahinöör.

Mesilasvahast küünal on lihtne ja hästi põlev küünal, mille põlemisaeg on ~1h. Küünal tuleb alati kustutada tiku abil tahti vedelasse vahasse lõkates - nii ei teki tossu ja hiljem on küünalt lihtsam süüdata.

Mesilasvaha koosneb süsinikust, vesinikust ja hapnikust. Taruvaiku leidub vahas kuni 1%. Vett ja mineraalaineid on tavaliselt alla 0,5%.

Valmistatud käsitööna Lõuna-Eesti pereettevõttes. 

Lehed on müügil pakendivabalt - soeta just nii mitu kui Sulle sobib.

Kärjelehe mõõdud: 7,5 x 12 cm. 

Miks eelistada looduslikku küünalt parafiinküünlale? Loe lähemalt siit.