+372 5290139

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

TIO vahetatava peaga hambaharja otsikud (roheline/keskmised harjased) 2 tk

Tootekood: 02-02E
Kaubamärk: TIO
Ühik: paar
Laoseis: 5
7,90 €

TIO bioplastist hambaharja vahetusotsikud (keskmise tugevusega harjased).

Vaata vahetamise õpetust tootekirjelduse juures olevast videost.

 

TIO vahetatava peaga hambahari on innovaatiline lahendus sama hambaharja kasutamiseks pikema aja jooksul, vahetades vastavalt vajadusele harjasepead.

Hambahari on valmistatud keskkonnasõbralikust bioplastist ja tänu vahetatavale peale saab sama hambaharja vart kasutada korduvalt ja pikki aastaid.

  • Hambaharjaga kaasas olev reisiümbris on hügieeniline lahendus hambaharja kaasa võtmiseks. See hoiab harjasepea puhtana ja kaitseb harjaseid. Reisiümbris on valmistatud suhkruroost.
  • Hambaharja harjased koosnevad 100% taastuvast materjalist, sest need on valmistatud riitsinusõlist. Riitsinuse taimed ei vaja kasvamiseks märkimisväärselt vett ega maapinda, seetõttu on see tooraine jätkusuutliku põllumajanduse põhimõtetele vastav.
  • Hambaharja pea on valmistatud FSC sertifikaadiga puidust ning biolagunev. See komposteerub ka vastavalt EL sertifikaadile EN13432. Ei sisalda plasti ja on BPA-vaba.
  • Hambaharja vars on valmistatud suhkruroost tehtud bioplastist. Üks tonn sellist taastuvat toormaterjali suudab kasvamise ajal siduda 3,09 tonni CO2-te, vähendades nii kasvuhoonegaaside hulka õhus. Vars on ergonoomilise kujuga ja mugav käes hoida.

Komplekti kuulub 2 vahetusotsikut. Pakendatud FSC sertifikaadiga puidust valmistatud pappkarpi. 

Valmistatud Saksamaal.