+372 5290139

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

TOPI Natural looduslik jalatsite puhastusaine

TOPI Natural tooted kaitsevad ja toidad nahka ning muid materjale vee ja plekkide eest, pikendades kingade, jakkide, saabaste ja teiste toodete eluiga.

Tootekood: TCL250
Kaubamärk:
Ühik: tk
Laoseis: 5
14,30 €

TOPI looduslik jalatsite puhastusvahend on mõeldud just Eesti kliimas kasutamiseks. Tõhus puhastusvahend sobib kõikidele jalanõudele. Eemaldab igapäevase määrdumise ja soolade jäägid ning avab naha poorid, võimaldades toimida jalatsikreemide toimeainetel. Puhastusvahendi kasutamine on eriti soovitatav neile, kes hooldavad oma nahktooteid regulaarselt.

Sobivad kasutuskohad

Sile nahk, õlitatud nahk, kunstnahk, tossud, tekstiil.

Hooldusjuhised

Puhastage jalanõud tolmust ja mustusest. Piserdage puhastusvahend jalanõudele. Puhastage pehme puuvillase lapiga ringikujuliste liigutustega. Pühkige üleliigne puuvillase lapiga. Vajadusel korrake toimingut.

Pakend

250 ml. Pakend taaskasutatud alumiiniumist. Nullkulu (zero waste) ja vegan toode. 

Tehniline informatsioon

Eksklusiivne retsept, mida ei ole klassifitseeritud kahjulikuks, tuleohtlikuks ega ohtlikuks. Sisaldab ainult looduslikke komponente. Koostis (kooskõlas 648/2004/EC): > 30% vesi, anioonsed pindaktiivsed ained <5%, mitteioonsed pindaktiivsed ained <5%, vees lahustuvad lahustid, looduslike eeterlike õlide segu (tsitraal, tsitronellool). Toote säilimisaeg: 2 aastat tootmiskuupäevast.

Silma sattumisel loputada rohke veega. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida päikese ja külmumise eest.