+372 5290139

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

TreeBird multipakk: 4 bambusest hambaharja + 1 siidist hambaniit

Kuna iga aasta visatakse maailmas ära üle miljardi vana hambaharja ning enamus neist lõpetab kas prügilates või ookeanides, on bambusest käepidemega hambaharjad heaks alternatiiviks tavalistele plastist hambaharjadele ning säästavad meie loodust märgatavalt.

TreeBird'i hambaharjad ja -niit on valmistatud eesmärgiga tuua klientideni head ja mugavad  suuhügieenitooted, et keegi ei peaks valima kvaliteedi ning öko-sõbralikkuse vahel. 

Kui öko-sõbralik eluviis pole tõesti Sinu elus kuigi suur prioriteet, siis Sulle pakub TreeBird ilusat ja stiilset disain. 

Tootekood: TBE03
Kaubamärk:
Ühik: kompl
Laoseis: 3
Tarneaeg: 1-3 päeva
17,90 €
Multipakk sisaldab 4 eri värvi pehmete harjastega bambusest hambaharja + 1 siidist 30m hambaniiti koos taastäidetava klaasist hoidjaga. 

Hambaharjade käepidemed on valmistatud orgaanilisest Moso ehk Mao bambusest. Lisaks on bambus naturaalselt antibakteriaalne materjal, mistõttu on see suurepärane just hambaharjana.

Hambaharjade harjased on valmistatud pehmest kvaliteetsest Dupont Tynex nailonist kantserogeense toksiini BPA-ta. 

Muretsema ei pea ka selle pärast, et hambaharja ostes armsad pandad ilma toiduta jäävad, kuna antud bambuseliik ei kuulu pandade menüüsse.
 
Boonusena on pakis tugev siidist hambaniit. Niit on kaetud taimse vahaga (Candelilla). Niit on mugavaks igapäevaseks kasutamiseks pakendatud klaasist väikesesse keeratava kaanega purki, millele saab hambaniidi lõppedes osta uue täite. 

Pakend on valmistatud öko-sõbralikust Kraft paberist.
 
Niit ja hambaharjade käepidemed on komposteeritavad.