+372 5290139

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Väetee Piparmünt

Asendades kaugelt  transporditava tee või kohvi kasvõi mõnel joogikorral kohaliku puhta taimeteega säästad keskkonda, aitad leevendada kliimamuutuste mõju ja toetad kohalikku mahetootmist.

Nii hoolitsed kaudselt ka liigirikkuse säilimise eest, sest pakud oma valikutega puhast söögipoolist mesilastele ning teistele õienektarist toituvatele putukatele.

Tootekood: VT_piparmynt
Kaubamärk:
Ühik: tk
Laoseis: 4
3,50 €

Eeriksaare Väetee mahedad taimeteed kasvatatakse ja korjatakse Viljandimaal. 

Teede tooraine kasvatatakse hoole ja armastusega puhtas pinnases  –  mulda ei koormata tehisväetiste ja taimekaitsevahenditega; korje toimub käsitsi, et tagada parim kvaliteet.

Piparmünt

Must piparmünt, käharlehine münt ja rohemünt täiendavad teineteist, luues suurepärase ning ergutavalt värske harmoonia. Tänu kõrgele eeterlike õlide sisaldusele aitab münt tõsta organismi kaitsevõimet ning leevendab viirushaigustest tulenevaid vaevusi.

Piparmündil on antiseptiline, valuvaigistav, puhastav ja põletikuvastane toime. Münditeed kasutatutakse rahvameditsiinis peavalu ja iivelduse leevendajana, see värskendav jook aitab ka lõõgastuda ning säilitada tervisliku und. Jahtunud tee on kasulik neile, keda kimbutavad kõhuprobleemid.

Kogus

18g

Koostisosad

1/3 mahe must piparmünt

1/3 mahe käharlehine münt

1/3 mahe rohemünt

Pakend

Fooliumiga paberkott