+372 5290139

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Baba+Boo

Baba+Boo korduvkasutatavad mähkmed on loodud lastevanematele, kes hoolivad enda laste tervisest ning keskkonnast. Ettevõtte eesmärk on vähendada suurtes kogustes tekkivaid jäätmeid ning luua sellega meie lastele puhtam ja ilusam maailm.

Baba+Boo tooted valmivad kontrollitud tootmisüksustes Hiinas. Tehased, kus mähkmeid toodetakse, peavad kinni rangetest eetikakoodeksitest. Tagatud on toodete testimine, et need ei sisaldaks beebidele ohtlikke kemikaale. Töötajaid koheldakse inimväärselt nii tööaja kui töötasu osas ning ei kasutata lapstööjõudu.

Korduvkasutatavate mähkmetega võid kindel olla, et kõige pisemat ei hakka vaevama mähkmelööve - mähkmekate on PUL-kangast ning vastu beebi nahka olev mähkmesisu pehmest mikrofliisist.

Lisaks eelnevale on riidest mähkmed väga kuluefektiivsed ning keskkonnasõbralikud - mähkmed on ühes suuruses ning neid saab kasutada sünnist kuni potitreeningu perioodini. Korduvkasutatavad mähked teenivad ausalt ära pere kõik lapsed ning seejärel saab need realiseerida järelturul.

Baba+Boo riidest mähkmed on rahaline võit ning investeering paremasse homsesse.

Järjesta:

Kinnitus: ,   Värv: ,  

18,95 €

Kinnitus: ,   Värv: ,  

18,95 €

Kinnitus: ,   Värv: ,  

5,95 €