+372 5290139

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

U Konserve

U Konserve pakub laia valikut toidunõude komplekte tervele perele. Kaubamärk sai alguse 2008. aastal ja oli alguses suunatud vaid lastele, eesmärgiga vähendada lastele kaasa pakitud koolilõunatega kaasnevat prügi. Seejärel, kui ka teised pereliikmed hakkasid neid tooteid kasutama, firma laienes ning Kids Konserve muutus U Konserve'ks.

U Konserve pakub kõrgekvaliteedilisi, kauakestvaid tooteid, mis propageerivad säästlikkust ja tervislikkust ning püüdlevad selle poole, et miljonid tonnid prügi, mis muidu kaasnevad ühekordsete pakendite ja plastpudelite kasutamisega, jääks tekitamata.

Kõik tooted on valmistatud ohututest, lekkevabadest, mittetoksilistest, BPA, PVC, ftalaatide ja pliivabadest materjalidest.

Kõik roostevabast terasest tooted on valmistatud toiduainete käitlemiseks mõeldud 304 roostevabast terasest, mida peetakse ohutuimaks materjaliks, milles toitu säilitada.

Kogu tootesortiment läbib range kontrolli ja testimise CPSIA (Consumer Product Safety Improvement Act) akrediteeringut omavas laboris. U Konserve tooted ületavad selle standardi nõudeid, kuna kõik tooted on plii- ja ftalaatide vabad. Samuti vastavad need USA Toidu- ja Ravimiameti nõuetele (FDA - U.S. Food and Drug Administration).

U Konserve tooted valmistatakse vastutustundliku tootmisprotsessi käigus Hiina, Hong Kongi ja Taiwani tehastes, mis toetavad jäätmete tekke vähendamise eesmärki ja rakendavad keskkonnasäästlikumaid tootmisvõtteid.