+372 5290139

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Ja nii see kõik algab...

26.02.2018
Ja nii see kõik algab...

Tere!

Mul on ääretult hea meel, et oled jõudnud Elamise Kerguse lehele ja e-poodi. Sõltumata sellest, millist teed pidi siia tulid - tere tulemast! See siin on minu uus väljakutse, veendumus ja missioon, millele kutsun ka Sind.

Olen viimase aasta jooksul avastanud, et maailm on tulvil uskumatult lahedaid asju, millest meie siin Eestis, selle suure maailma ühes otsas ei ole kuulnudki või kui oleme, siis oma silmaga näha ikka pole saanud. Minu loomus on mind alati tagant tõuganud teistmoodi asju järele proovima ning olles veendunud nende headuses, ei saa jätta vaimustust ainult enda teada. Nii siis mõtlesingi, kuidas teha need kättesaadavaks ka kõigile teistele, kes võiksid huvitatud olla. 

Elamise Kergus on e-pood, mis toob koju kätte sellised kaubad, mida suures kaubandusketis ei leidu või mis on veel vähe levinud. Ja seejuures ei ole need lihtsalt kodus kasutatavad, vaid nutikad ja head tooted, mille valmistamisel hoitakse loodust ja mõeldakse inimesele. Kogu tootevalik, mis aja jooksul laieneb, on valitud teadlikult. See peab olema mugav ja kasutajasõbralik, valmistatud keskkonna ja looduse hoidmise eesmärgil, taaskasutatav ning mis kõige tähtsam, tegema meie igapäevase elu kergemaks.

Elamise kergus ei ole vaid aeg, mida säästa ja mugavad lahendused. See on ka vähem tarbimine, teadlikumad valikud, puhtam keskkond, hoolimine ja lugupidamine piiratud ressursside suhtes ning mõtlemine tulevikule. Mina usun, et muutus algab meist endist. See teekond võib olla täis avastusi. Alustame seda siis koos!