+372 5290139

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Hulgimüük

Elamise Kergus OÜ toob maale ainult parima kvaliteediga kaubamärke, mida me ise ja meie kliendid armastavad. 

Kui soovid, et need suurepärased tooted oleksid esindatud ka Sinu (e-)poes, kirjuta palun info@elamisekergus.ee.

 

  

Puhas käsitööna valminud looduskosmeetika Iirimaalt. Imelised tahked šampoonid, külmprotsess-meetodil valminud seebid, huulepalsamid, kreemdeodorandid ja vannitooted. Parimad tahked šampoonid ja palsam Eestis pakutavate seas!

 

Innovaatiline 3-1 korduvkasutatav silikoonleht, mis asendab fooliumi, küpsetuspaberi ja toidukile. Korduvkasutatav ning kestab aastaid. Saab kasutada nii ahjus kui külmikus. Ideaalselt sobiv kõikidele plaatidele ja vormidesse, kuna on väga õhuke ja kergesti vormitav.

 

Abeego vahariie on kõige loomulikum viis toidu säilitamiseks. Naturaalne ja hingav, toimides loodusest inspireerituna. Abeego hingab, lastes eralduda toidust liigsel niiskusel, ent hoiab seda samas kuivamise eest. Sobib nii puu- ja köögiviljadele, valmistoitudele, pagaritoodetele kui ükskõik millise muu toidu säilitamiseks. Abeego on vahariiete pioneer, mis toodi turule juba 12 aastat tagasi. Selle kvaliteet ja kestvus on ületamatud. 

 

Ecoegg on revolutsioon pesupesemises - üks korduvkasutatav muna, mis kestab vähemalt 10+ aastat ning kahte sorti mineraalsed ja täiesti looduslikud graanulid, mis pesevad pesu puhtaks seebi jms pesuaineteta. Ecoeggi on mugav kasutada, ei pea doseerima, see kestab 70 pesukorda ning alles seejärel tuleb seda täidisgraanulitega täita.

Lisaks pesupesemise munale on sortimendis pesumasina puhastustabletid ning bambusest korduvkasutatav köögipaber.

 

 

Elamise Kerguse esimene omatoode on korduvkasutatavad küünelaki eemaldamise lapid. Väga mugav lahendus ühekordsete vatipatjade vältimiseks ja loodust säästvaks maniküüriks. Lapikesed ei määrdu lakiga märkimisväärselt. Need on valmistatud Eestis.