+372 5290139

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

KKK

Kus saab tooteid näha ja osta?

Lisaks e-poele on avatud esinduspood Viimsi Äritares, Paadi tee 3 - 332. Kohapeal on olemas kõik samad tooted mis e-poes.

Kui kiiresti e-poe tellimus täidetakse?

Saadame tellimusi välja E-R.

R õhtupoolikul, L ja P vormistatud tellimused lähevad üldjuhul teele esmaspäeviti.

Millal hetkel laost otsas toode taas saadaval on?

Sageli ei oska me täpset aega öelda, kuna toodete saadavus e-poes sõltub sellest, kui hästi on tootjad optimeerinud oma tootmisprotsessid. Paljud tooted on meie turul veel vähelevinud ja huvi nende vastu kasvab lumepalliefektina - keegi ostab, keegi näeb ja soovib ka, keegi soovitab, korraga soovivad kõik.

Kõige kiiremini saad vastuse oma küsimusele, kui kirjutad e-poe juturoboti aknasse, Instagrami DM-i, Facebooki messengeri või meilile info@elamisekergus.ee. 

Kas saan paluda, et minu tellimus oleks pakendatud keskkonnasõbralikult?

Pakendame klientide tellimused ainult papist ja paberist pakenditesse ning kasutame paberteipi. Vajadusel kasutame paki sees täiteks paberit või pappi. Paljud pakendid tulevad ka teise ringi kasutusse. Juhul kui tellimuse pakendamiseks on siiski kasutatud mullikilet, siis on see juba taaskasutusringil ning saabunud Elamise Kergusele kauba tellimisega. Usume, et pakendeid taaskasutades suudame anda märgatava panuse mittelagunevate pakendite tarbimisse.