+372 5290139

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

KKK

Eriolukorra ajal saadame tellimusi välja E-R. Et vältida võimalikult palju sotsiaalseid kontakte ja maandada riske, ei vii me ise pakke automaatidesse, vaid kasutame pakikorjeks kullerteenust, mida pakutakse paraku vaid tööpäeviti. R, L ja P vormistatud tellimused lähevad seega teele esmaspäeviti.

 

Millal hetkel laost otsas toode taas saadaval on?

Sageli ei oska me täpset aega öelda, kuna toodete saadavus e-poes sõltub sellest, kui hästi on tootjad optimeerinud oma tootmisprotsessid. Paljud tooted on meie turul veel vähelevinud ja huvi nende vastu kasvab lumepalliefektina - keegi ostab, keegi näeb ja soovib ka, keegi soovitab, korraga soovivad kõik.

Kõige kiiremini saad vastuse oma küsimusele, kui kirjutad e-poe juturoboti aknasse, Instagrami DM-i, Facebooki messengeri või meilile info@elamisekergus.ee.

 

Millest kujuneb tellimuse transpordi hind?

Iga tellimuse puhul arvutab e-poe keskkond automaatselt tellimuse transpordi tasu lähtuvalt kolmest faktorist: toodete arv, toodete kaal ja toodete mõõdud. Postikulu koosneb nii kapi tasust kui ka pakkematerjali tasust. Postikulu on otsene postitamise kulu ja me ei ole seda peitnud toodete müügihinna sisse. Nn flat rate postitasu meil ei ole, kuna pakutavad tooted on väga erinevad ning vajavad postitamisel erinevas suuruses pakendeid ja kappe.

 

Kas saan paluda, et minu tellimus oleks pakendatud keskkonnasõbralikult?

Pakendame klientide tellimused ainult papist ja paberist pakenditesse ning kasutame paberteipi. Vajadusel kasutame paki sees täiteks paberit või pappi. Paljud pakendid tulevad ka teise ringi kasutusse. Juhul kui tellimuse pakendamiseks on siiski kasutatud mullikilet, siis on see juba taaskasutusringil ning saabunud Elamise Kergusele kauba tellimisega. Usume, et pakendeid taaskasutades suudame anda märgatava panuse mittelagunevate pakendite tarbimisse.