+372 5290139

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Meist

Tere!

Mina olen Monika. Mulle läheb korda, mida ma tarbin ja milliseid valikuid iga päev teen.

Mulle on tähtis, et toit, mida mu pere sööb on puhas ja täisväärtuslik ning et tooted, mida tarbime, ei kahjustaks meie tervist ega keskkonda. Ma proovin alati valida loodussõbralikuma, vähem keemilisema, naturaalse toote naftast toodetud masstoodangu asemele. Alati muidugi ei saa, kuid väikeste sammude kaupa küll.

Ma õpin ja avastan iga päev midagi uut. Nutikad inimesed on loonud hulgaliselt lahendusi kile, plastmassi, tarbekeemia jm asendamiseks. Kui igaüks meist aasta jooksul kas või ühte oma mitte nii keskkonnasõbralikku harjumuspärast valikut muudaks, muutuks looduse ja maa jaoks juba palju. 

Usun, et käes on aeg, mil inimesed saavad aina teadlikumaks oma igapäevaste käitumismustrite ja ostuharjumuste pikaajalistest järelmõjudest. Need mõjutavad meie lähedaste inimeste tervist ja heaolu, aga ka meie planeedi taastumatuid ressursse.

Kas ookeanides peaksid ulpima otsatud prügisaared, mis koosnevad mikroplastist või metsaalustes olema samblasse kasvanud rehvid? Kas mõtekam olekas materjale taaskasutada või kulutada aina uusi ressursse? Kas elementaarne peaks olema puhas ja värske õhk või linnade kohal hinge mattev sudu?

Meie ise oleme see, mida tarbime. Mina hoolin. Kutsun ka Sind kaasa mõtlema ja tegutsema. Hooli, sest muutus algab Sinust!