Mis on Elamise Kergus?

Elamise Kergus on esimene laia valikut korduvalt kasutatavaid, plastivabasid ja keskkonda vähem koormavaid tooteid pakkuv e-pood. Meie juurest leiad mugavalt võimalikult palju igapäevaseid tooteid, mille kasutamisega saad teha teadliku valiku parema tuleviku jaoks.

Mida tähendab Elamise Kergus?

Elamine peab olema kerge! Tahame Sulle näidata, et kvaliteetsed korduvalt kasutatavad tooted muudavad igapäevase elu palju muretumaks ja mugavamaks. Ja neid kasutades jääb tarbimata suur hulk ühekordseid pakendeid ja ebavajalikku – nii tekitad ka vähem prügi.

Millised tooted on valikus?

Leiad meilt kõike alates kohvitopsidest ja kõrtest kuni nõudepesuharjade ja kosmeetikani välja. Toome Sinuni uudsed lahendused ja taas avastatud vanad klassikud, et võidelda liigse tarbimise ja plastireostusega.
Meie valikus olevad tooted on enamasti plastivabad ja aina enam ka pakendivabad. Pakendatud toodete müügipakend on eranditult paberist, papist, metallist või muust ümbertöödeldud ja/või ümbertöödeldavast materjalist.

Ma ei leidnud otsitud toodet, aga tahan seda teile soovitada.

Ootame alati ideid uute toodete kohta, mida tootevalikusse lisada. Palun saada meile võimalikult täpne kirjeldus või tootelink. Kaalume seda ja teeme oma parima, et sobivuse korral saaks toode Elamise Kerguses esindatuks.

Minu soovitud toode on e-poest otsas. Millal see taas saadaval on?

Anname oma parima, et hoida kõikide toodete puhul püsivalt sees piisavat laovaru. Siiski võib osade toodete puhul tekkida ajutine puudujääk nii klientide suure huvi ja kasvava nõudluse tõttu kui ka tootjast tulenevatel põhjustel.
Kui toode jõuab uuesti meie lattu ja Sa soovid kindla peale sellest esimesena teada saada, liitu toote juures ootenimekirjaga – sisesta oma meiliaadress ning Sulle tuleb õigel hetkel automaatne teavitus.