Mis on püsitellimus?

Püsitellimus on mugav võimalus tellida endale teatud aja tagant korduvalt samad tooted. Sina vormistad püsitellimuse ja meie peame meeles, et need kokku lepitud aja tagant Sulle postitatud saaksid. Nii on väga lihtne ja muretu osta just selliseid tooteid, mis vajavad regulaarset väljavahetamist või täiendamist nagu hambaharjad, hambapesutabletid, hambaniit, šampoonid, deodorandid.

Kuidas ma saan püsitellimuse vormistada?

Palun kinnita püsitellimus vastavat toodet ostukorvi lisades. Vali toode, määra kogus, mida regulaarselt soovid saada ning lisa toode ostukorvi. Kassas saad vormistada tarneandmed ning ühtlasi kuvatakse Sulle kinnitust, millise aja tagant püsitellimus korduma hakkab.
Tasumiseks tuleb sisestada deebet- või krediitkaardi andmed ning kõik järgnevad püsitellimuse maksed võetakse kaardilt kindlaks määratud aja tagant automaatselt.
Tarne toimub alati samal meetodil, mille püsitellimust vormistades valisid.

Soovin püsitellimust muuta või katkestada.

Võid püsitellimuse andmeid ja sisu igal ajal muuta. Selleks kirjuta palun meile info@elamisekergus.ee.
Püsitellimus kestab vaikimisi 12 kuud, misjärel see lõppeb automaatselt. Kui soovid oma püsitellimusest varem loobuda, saad seda teha, kuid pärast seda, kui see on vähemalt kaks korda täidetud.