Liina Savolainen

Sarapiku kirsikivi termopadi kaelale
Olen seda toodet kasutanud randmepadjana sülearvutiga töötades ja olen tõeliselt rahul – kui varem tööpäeva lõpuks randmed lausa valutasid, siis praegu seda tunnet ei ole. Algul pelgasin, et kas padi kare ei ole kui päev otsa kasutuses on, aga ei ole…mõnusalt soe tunne pigem kätes sees. Kindlasti tahan toote ära proovida ka kaelapadjana nagu see mõeldud on.

Hanna T

Deodorantkreem Värskus
See deodorant on esimene puhaste koostisosadega deodorant, mis reaalselt ka toimib! Pole kordagi tundnud ebameeldivaid lõhnu ei kehal ega riietel. Toode üllatas, sest olin varasemalt proovinud erinevaid looduslikke deodorante, mis ei toiminud nii hästi. Jätkan kindlasti selle kasutamist ning soovitan ka teistele! 

Tahke šampoon kõikidele juuksetüüpidele apelsini ja ylang-ylangiga
Tõeliselt hea tahke šampoon! Jätab juuksed pehmeks ja peseb väga puhtaks! Meeldivalt õrna lõhnaga ning puhaste koostisosadega, mis on minu jaoks oluline. Three Hills Soapi tahke šampooniga pestes pean juukseid pesema vaid kord nädalas! Varem pidin seda tegema ülepäeviti, sest juuksed läksid kiiremini rasuseks. 

Abeego vahariie
Kasutan köögis vahariiet juba paar aastat ja olen väga rahul! Ülimugav kasutada ja lihtne hooldada! Abeego vahariided on väga kvaliteetsed ning kestavad kauemgi kui kirjas on. 

Anni Kivimägi

Luffast nõudepesukäsn

Super asendus tavalisele nõudepesušvammile. Kasutan igapäevaselt ja toimib ka peale sadu kasutus- ja pesukordi. Pesen käsna kas pesumasinas koos riietega või nõudepesumasinas. Ajaga algne kohevus küll kaob, aga töökindlus mitte.

Tree Hills Soap’i tahke šampoon
Väga mõnus loodusliku koostisega šampoon. Vahutab hästi, kulub vähe, ei jäta juukseid rasvaseks ega jää juustesse nagu enamus tahkeid seebi baasil šampoone. Ja lisaks peale tahke šampooni kasutamist pean juukseid tunduvalt harvemini pesema!

Tree Hills Soap’i tahke palsam
Parim palsam ever! Minu megapikad juuksed on peale pesu pehmed, kammitavad, lõhnavad hästi. 

Safix seebialus
Hoiab mõnusalt tahked seebid vedelaks muutumast. Hoiustan aluse peal oma tahket šampooni ja palsamit ning ka kätepesuseepi.

Bambusest beebi söötmislusikad
Minu näputoitujast beebi lemmiklusikas. Mahub täpselt suhu ja varrest on hea pisikese käega haarata.

Tualetihari
Kordades parem kui plastikhari! Jääb kasutades palju puhtamaks ja seega kestab kauem ning minu hinnangul teeb poti ka puhtamaks kui tavaline hari.

Agreena 3-1 korduvakasutatav küpsetuspaber
Lihtne pesta, lihtne kasutada. Superomadus on minu meelest kerge nakkuvus. Jääb kenasti igasuguse küpsetusvormi külge kinni ning seetõttu muudab näiteks taigna vormi valamise palju lihtsamaks (tavaline paber sõidab alati vormi sees ringi) ning mul pole mitte ükski toit sinna veel kinni jäänud!

Ulla Simone Möldre

Qwetch termopudel
Väga hea pudel! Super lekkekindel ja pikalt sooja/külma hoidev. Eelmine termopudel küll nii kindel polnud… 😀

Hambapesutabletid
Ma ei vaheta enam kunagi tavalise hambapasta vastu! Hambad on peale kasutamist väga puhtad, ei ole ülemäärast “värsket” lõhna, vähem mäkerdamist, võtab kaasa võtmisel kotis vähem ruumi, saab pereliikmete vahel jagada, kui on kodust eemal olemist. Lemmik!

Kõõmavastane tahke šampoon kibuvitsa ja seedriga

Lemmik! Olen aastaid olnud kimpus sügeleva peanaha ja lahtiste nahatükkidega peas. Läksingi üle looduslikule šampoonile. Alustasin Urtekramiga. Mitte ükski toode ei aidanud. Peanahk aina punetas ja sügeles ja aina rohkem tuli lahtisi nahatükke. Siis läksin üle apteegitoodetele, sest arvasin, et asi on ikkagi mingis nahahaiguses. Mõndade firmade tooted natuke aitasid, kuid mitte piisavalt. Kui Elamise Kergusesse tulid tahked šampoonid, mõtlesin, et katsetaks. Tellisin Three Hills Soapi kibuvitsa ja seedriga šampooni ja… Uskumatu! Ma leidsin lahenduse! Pärast nii pikka aega ja erinevate loodus- või apteegitoodete proovimist. Lisaks hoiab juuksed kauem puhtana. Ei kuivata juukseid ja ei muuda neid kahuseks nagu mõne muu firma tahke šampoon. Super toode! 🙂

Deodorantkreem Värskus
Hakkasin juba enne deodorantkreemi kasutamist katsetama looduslike deodorantidega. Sõbranna soovitas hibiskusega deodorantkreemi, mis oli tal aidanud ebameeldivast higilõhnast lahti saada ja higistamist vähendada. Katsetasin siis ka ja see deodorant tegi mu higilõhna hullemaks ja higi eritust ka ei vähendanud. Siis läksin Urtekrami peale. Olukord oli parem, aga mitte midagi erilist. Aga deodorantkreem! Jälle üks päästja! 🙂 Nahk hingab, aga on kaitstud ebameeldivate lõhnade eest, värske lõhn saadab kogu päeva! Ja ei mingit sügelust pärast raseerimist. Asendamatu igapäevakaaslane! Lemmik! 🙂

Kärt-Britt Kokk

Luffast käsn
Luffast käsnad on juba mitu aastat mu lemmikud köögis, sest tavalised poešvammid kuluvad kiirelt läbi, lähevad haisema ja varem vahetasin paar korda kuus neid välja, visates vana ära. Otsisin pikalt mõnd alternatiivi, mis kestaks kauem ja oleks loodussõbralikum. Esimene luffast käsn oli meil üle aasta kasutusel – kuna ta on nii õhuline, siis ta kuivab kiirelt ja ei lähe haisema.

Safix kookoskiust švamm
Küürimiseks sobib ideaalselt kookosest köögikäsn. See on piisavalt kare, et näiteks põhjakeenud puder potipõhjast lahti kraapida või kauem seisnud kausse-potte pesta. Samas ei ole ta nii kare nagu metallist “käsnad”, et kriibiks miskit ära. Minu jaoks on need tooted nõude käsitsi pesemisel asendamatud ja hea on teada, et teen neid kasutades ka loodusele heateo.

Kaie Siniallik
KESKKONNAMINISTEERIUM

Circular & Co kohvitops
Oleme rCUP kohvitopside ja nende kujundusega algusest peale väga rahul. Kohvitopsid kingitakse kõikidele ministeeriumi töötajatele sünnipäevaks ning need vastavad igati meie taaskasutust propageerivatele nõudmistele.

Hille Allmäe

Three Hills Soap šampoon
Three Hills Soapil on parim tahke šampoon, mida kasutanud olen. Pärast pesu on juuksed pehmed ja mõnusalt tsitruselise lõhnaga. Ka seebi lõhn ei ole nii intensiivne nagu teistel samalaadsetel toodetel, mida proovinud olen. Eriti mõnus on toode just seetõttu, et kui varasemalt olen pidanud juuksepesu lõpetama palsami kasutamisega, siis enam mitte. See tahke šampoon ei tee juukseid takuseks ning pärast pesu on juuksed ka ilma palsamit kasutamata hästi kammitavad ning pehmed. Boonuseks – see kestab kaua.