Agreena 3-1 silikoonlehed

39,90

(3 arvustused)

Agreena 3-1 silikoonlehed on ainukesed säilitus- ja küpsetuslehed, mida kasutades ei vaja Sa enam toidukilet, fooliumit ega küpsetuspaberit.

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Product Description

AINUKESED SÄILITUS- JA KÜPSETUSLEHED, MIDA KASUTADES EI VAJA SA ENAM TOIDUKILET, FOOLIUMIT EGA KÜPSETUSPABERIT.

Agreena silikoonlehed on valmistatud 100% kõrgekvaliteedilisest plaatinasilikoonist, mis on ohutu toiduga kokkupuutumiseks (toode ületab FDA, Ameerika Toidu- ja Ravimiameti kehtestatud nõudeid). Agreena korduvkasutatav küpsetuspaber on tõeliselt innovatiivne ja ainus omataoline toode turul, mis nii säilitab, katab kui küpsetab. Võid oma Agreena silikoonlehti pesta käsitsi või pesumasinas ja need kestavad aastaid! 

Agreena kasutamine on imelihtne.

Säilitamiseks – aitab hoida toitu kauem värskena!

Paki sisse võileivad, toidu valmistamisel üle jäänud toiduained või õhtusöögi ülejäägid. Agreena silikoonlehed on imeõhukesed ja nakkuvad iseenda külge, kuid erinevalt toidukilest ei ole Agreenaga mingisugust mässamist. Kata kõik soovitud nõud ja paki mugavalt sisse erikujulised toiduained. Säästad külmkapis ruumi ja näed, mida säilitad.

Katmiseks – sulgeb õhukindlalt kõik kausid!

Kata kausid ja näed, kuidas Agreena suleb need õhu- ja lekkekindlalt. See on veniv, kuid tugev materjal, mis suudab vaakumile sarnaselt muuta kõik anumad lekkekindlaks. Tassist, kausist ega klaasist ei tilgu lihtsalt ükski vedelik välja! 

Küpsetamiseks – Sa ei vaja enam ühtegi lehte küpsetuspaberit!

Kasuta Agreenat küpsetuspaberi ja fooliumi asemel ükskõik millisel plaadil või ahjuvormil. Sobib nii soolaste roogade kui magusate küpsetiste jaoks. Agreena on 100% puhtast plaatinasilikoonist, toiduga kokkupuuteks täiesti ohutu ega anna sellele mingisugust lõhna ega maitset. Ideaalne küpsetusmatt, mis on õhuke ja kergesti käsitsetav – ühtemoodi lihtne sättida nii vormi kui ka plaadile. Kata sellega ahjuvorm, kui toit vajab katte all küpsemist. Voldi tasku, milles küpsetada liha või kala. Või rulli hoopis taigen enne ahjuplaadile asetamist otse silikoonlehel õigesse mõõtu. 

Aga neid põhjusi on veel, miks Sa hakkad Agreenat kindlasti armastama:

 • Hoiab toidu kauem värskena kui katmata säilitades. 
 • Sobib kasutamiseks kõikide toiduainetega (sh toores liha ja kala). 
 • Sinu sahtlites kulub vähem ruumi – enam pole vaja erinevaid rulle ja karpe. 
 • Saad seda kasutada korduvalt ja korduvalt pikki aastaid. 
 • Kannatab kasutamist temperatuuridel -40 kuni +220 C. 
 • Võid seda lõigata mõõtu vastavalt oma ahjuplaatide ja vormide suurustele. 
 • Ei sisalda tervisele ohtlikke keemilisi ühendeid (BPA-d, ftalaate, pliid, elavhõbedat ega muud säärast). 
 • See on kasutusea lõppedes ümbertöödeldav.

Loe meie blogist, miks tasub eelistada silikoonist korduskasutatavat küpsetuspaberit.

Agreena 3-1 silikoonlehtede kombopakk sisaldab 4 silikoonist säilitus- ja küpsetuslehte:
– 2 väikest (20 x 20 cm)
– 2 suurt (30 x 30 cm).

Agreena 3-1 küpsetuspaberite komplekt sisaldab 2 silikoonist säilitus- ja küpsetuslehte (45 x 30 cm). Vajadusel saad asetada lehed plaadile kohakuti ja pikendada küpsetuspaberi oma ahjuplaadile sobivasse mõõtu.

Agreena 3-1 suur küpsetuspaber on 30 cm lai ja 150 cm pikk. Küpsetuspaberi saab lõigata endale sobivasse suurusesse. Soovitav on lõigata küpsetuspaber sobivasse mõõtu enne plastaluselt eemaldamist. Nii on lihtsam lõigata ja lõikeserv jääb sirge.

Koostis: 100% plaatinasilikoon.

Agreena tooted valmivad eetilisi ja jätkusuutlikke tootmispraktikaid järgides – tagatud on töötajate õigused ja ohutu töökeskkond, tootmisprotsessis kasutatakse ümbertöödeldud materjalidest pakendeid ja looduslikke värve, tekkivate jäätmete hulka hoitakse minimaalsel tasemel ning panustatakse CO2 emissiooni programmidesse.

Valmistatud Hiinas.

Silikoonleht, tööpind ja Sinu käed peavad olema puhtad ja kuivad. Kui esimestel kordadel tundub, et leht on väga nakkuv ja jääb iseenda külge, siis ära heida meelt – juba pärast paari kasutus- ja pesukorda on seda väga lihtne kasutada.

Sobivasse mõõtu lõikamine:
Suure küpsetuspaberi saab lõigata endale sobivasse suurusesse. Soovitav on lõigata küpsetuspaber sobivasse mõõtu enne plastaluselt eemaldamist. Nii on lihtsam lõigata ja lõikeserv jääb sirge.

Palun pea meeles:

Ära kasuta ahjus temperatuuril üle 220 C.
Ära kasuta teravate esemete ja lõikeriistadega.
Ära kasuta grillil.
Esimestel kasutuskordadel ahjus kasutades ära keera silikoonlehte tihedalt kokku ega jätka seda plaadil kogu plaadipinna katmiseks – alguses on silikoonlehed väga nakkuvad ning need võivad tugevalt üksteise külge kinnituda. Parem on silikoonlehest tasku voltida või kaks lehte üle teineteise katta siis kui oled neid juba mõned korrad ahjus eraldi kasutanud ja need on kuumusega harjunud.
Lase silikoonlehel ahjust võttes maha jahtuda, enne kui hakkad seda vormist või plaadilt pesemiseks ära võtma.

Hooldamine:

Pese kuuma vee ja nõudepesuvahendiga ning loputa hoolikalt. Võib pesta ka pesumasinas. Pesemine aitab vältida rasvade kogunemist silikoonlehe pinnale ja nii säilib selle nakkuvus.

Hoiustamine:

Agreena sobitub Sinu elustiiliga ja leiad lehtede hoiustamiseks endale sobiva viisi:

Pane lehed pärast kasutamist sahtlisse eraldi aluse või korvikesega.
Kleebi lehed tagasi alusele, millele need olid ostes kinnitatud.
Kleebi lehed köögikapi, riiuliääre või muu Sulle käepärase koha külge, et need peagi mugavalt taas kasutusele võtta.

Pakendatud ümbertöödeldavasse papist karpi. Karbi sees on iga leht eraldi pakendamisalusel, mis on ümbertöödeldavad.

Additional Information

Komplekt

küpsetuspaber

Brand

Agreena

3 arvustust tootele Agreena 3-1 silikoonlehed

 1. Jane

  Mulle meeldib, et saan neid hästi mitmel otstarbel kasutada, nt ahjuplaadil või külmkapis toidu ümber jne. Algul oli veidi harjumatu see, et need on silikoonist ja kuna pesen nõusid käsitsi, siis nende pesemine pole ehk sama lihtne kui näiteks taldriku pesemine, aga kui omad nipid kätte sain, siis harjus ka sellega ära. Hetkel ei kujutaks ma küll ette, et köögis igaks otstarbeks eri asju kasutaks ja need kohe peale kasutamist ära viskaks.

 2. Kadri (toote omanik)

  Pärast aastast kasutamist on toidukile unustatud ja küpsetuspaberit kulub ka üliharva. Väga praktilised, meie perele on sellest komplektist täpselt piisanud.

 3. helena

  Muidu üsna mugavad, aga pesta ja hoiustada on tüütu. Pigem soetaksin küpsetusmati.

Lisa arvustus

Sulle võib ka meeldida