Bambaw bambusest korduskasutatav köögipaber

13,00

(2 arvustused)

Bambaw bambusest korduvkasutatav köögipaber on suurepärane asendus majapidamispaberile.

2 laos

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja
Kategooria: , , , , , , Tootekood: bambooroll Kaubamärk:

Product Description

Bambusest köögipaber on keskkonnasõbralik alternatiiv ühekordsele majapidamispaberile. See on valmistatud 92% ulatuses bambuskiust, on tugev ja vastupidav ning efektiivselt vedelikke imav. Terve rull bambusest köögipaberit annab Sulle kokku 65 rulli tavalist majapidamispaberit. Ka müügipakend on paberist, seega on see toode täielikult plastivaba. 

Võid selle paberiga pühkida maha läinud vedelikke, kuivatada erinevaid pindasid või pühkida tolmu. Pärast kasutamist viska lihtsalt pesumasinasse ja need on jälle uueks kasutamiseks valmis.

Kuidas korduvkasutatav köögipaber toimib?

Kui tavalise majapidamispaberi viskad pärast rullist võtmist ja kasutamist minema, siis neid pabereid saad pesta masinas 40C juures ja kasutada seejärel uuesti. Iga pesukorraga muutuvad need veelgi pehmemaks. 

Miks võiks tavalise köögipaberi asendada korduvkasutatavaga?

Korduvkasutatav köögipaber säästab nii keskkonda kui Sinu raha. Seda on mugav kasutada, sest see ei saa kunagi kodust otsa ning lisaks saad vältida kilesse pakendatud ühekordseks kasutamiseks mõeldud majapidamispaberi ostmist.

92% bambuskiud, 8% maisitärklisest valmistatud PLA (tööstuslikult kompostitav bioplast).

Bambus on üks tugevamaid ja samas paremini imavaid kangaid. Korduvkasutatavat köögipaberit võid kasutada märja või kuivana kõige pühkimiseks, koristamiseks, kuivatamiseks, aga ka tolmu võtmiseks. Need ei kraabi ühtegi pinda ega jäta endast jälgi.

Masinpesu 40C juures.
Pärast kuivamist saab paberid uuesti rullile kerida.

Pakendatud paberümbrisesse.

Additional Information

Brand

Bambaw

2 arvustust tootele Bambaw bambusest korduskasutatav köögipaber

  1. triin.takkis

    Olen neid nö köögipabereid kasutanud pikka aega, mitu aastat. Olen väga rahul. Kasutan laualapina. Väga hästi imavad niiskust ja vett.
    Kui on määrdunud, siis lasen kuivada ja panen võrkkotti. Kogun mingi portsu kokku ja lähevad koos võrkkotiga pesumasinasse (mina pesen koos tumedate riietega, 40kraadi). Päris mitu pesu kannatavad.

  2. kristinklaus (toote omanik)

    Tõesti suurepärane alternatiiv paberrättidele. Kasutan köögis igapäevaselt, kuna imavad hästi niiskust ja kuivavad kiiresti. Kui mustaks saab, siis pesta saab näiteks pesukotis või võrkkotis ning jälle uuesti kasutada.

Lisa arvustus