Bambaw bambusest vatitikud 200 tk

4,00

Bambusest ja mahepuuvillast vatitikud, mis on täiesti looduslikud ja komposteeruvad. Loodussõbralik ja plastivaba alternatiiv tavalistele vatitikkudele.

13 laos

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja
Kategooria: , , , , Tootekood: 200cotbud Kaubamärk:

Toote kirjeldus

Kui kasutad vatitikke, siis miks mitte bambusest? Vatitikud on igapäevane toode, mille kasutamise puhul sageli ei mõelda nende keskkonnamõjule. Siiski jõuavad vatitikud ära visates sageli lõpuks ookeanidesse ja merevette, kus need on ohuks mereloomadele, kaladele ja lindudele, kes ajavad neid segamini toiduga. Randades leiduva prügi edetabelis on vatitikud 8. kohal.

Vatitikke müüakse enamasti poes plastist ümbrises või karbis. Bambusest vatitikud seevastu on pakendatud ümbertöödeldud papist karbikesse ning on täielikult komposteeritavad. Need võib visata orgaaniliste jäätmete hulka või komposti. Bambus on jätkusuutlik ja tänuväärne taim. Bambus ei vaja kasvamiseks väetiseid ega taimekaitsemürke, see kasvab kiiresti ning seob õhust rohkem CO2 ja suudab toota rohkem hapnikku kui puud.

Vaid ühe väikese igapäevase harjumuse muutmine annab juba suure panuse prügimäele minema prügi koguse vähendamiseks.

Bambusest vatitikud on hea asendus tavalistele plastist vatitikkudele, kuna bambus on väga jätkusuutlik taim ning bambusest vatitikud on ka vastupidavamad kui paberist vatitikud. Paberist tikud vettivad ja painduvad kergelt läbi, kuid bambusega sellist muret pole.

Kogus:
pakis 200 tk

Materjal:
bambus, mahepuuvill

Valmistatud Indoneesias.

Peale kasutusea lõppu komposteeritavad.

Ümbertöödeldud papist karp

Lisainfo

Brand

Bambaw

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Bambaw bambusest vatitikud 200 tk”