Bambaw metallist raseerija alus

8,569,50

Raseerija alus teeb raseerimise veelgi mugavamaks ning tagab raseerija võimalikult pika eluea. Metallist alusel on raseerija stabiilselt püstises asendis ning hõlpsasti ligipääsetav.

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja
Kategooria: , , , , Tootekood: 311300076 Kaubamärk:

Toote kirjeldus

Kompaktne ja stabiilne raseerija alus on parajalt raske, et hoida raseerijat paigal, kuid samas teeb raseerija kätte võtmise mugavamaks.

Vannitoas korra loomine võib olla paras väljakutse, kuna hügieenivahendid on paigutatud käeulatusse, mis kokkuvõttes loob korratuse. Raseerija alus aitab seda probleemi vältida – enam ei pea raseerija vedelema kapil või valamu serval, mis ei ole raseerija hoidmiseks parim koht.

Raseerija alus võimaldab raseerijat hoida püstises asendis – tänu sellele kuivab raseerija pärast kasutamist kiiremini. Niiskes kohas raseerijat hoides võib raseerimisterale tekkida mikro-roostetus, mistõttu muutub tera nürimaks ning seda peab sagedamini vahetama.

Lisaks mugavusele ja praktilisusele näeb alus stiilne välja. Sobib kõikidele Bambaw metallist raseerijale. Samuti võib kasutada hambaharja või pliiatsi paigalhoidmiseks.

Materjal:
messing

Mõõdud:
ava diameeter 1,1 cm, põhja diameeter 3,3 cm, kõrgus 2,7 cm

Valmistatud Hiinas.

Aseta alus stabiilsele pinnale ning pane raseerija püstisesse asendisse seisma. Sobib ka hambaharja või pliiatsi paigalhoidmiseks.

Pappkarp

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Bambaw metallist raseerija alus”