Bambaw metallist raseerija

22,00

(1 ülevaade)

Traditsiooniline metallist raseerija on stiilne, korduvkasutatav ja annab raseerimisel parima tulemuse.

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja
Kategooria: , , , , Tootekood: B_ras Kaubamärk:

Product Description

Bambaw metallist raseerija on klassikaline ja stiilne kahepoolse teraga plastivaba raseerija. Sobib kasutamiseks nii meestele kui naistele, raseerib täpselt, puhtalt ning on mugav kasutada.

Metallist raseerija eelised:

  • Valmistatud kvaliteetsest ja vastupidavast metallist.
  • Pika ja libisemiskindla käepidemega.
  • Sobib kasutamiseks nii kehal kui näol.
  • Ideaalne raseerimistulemus vaid ühe žiletiteraga.
  • Lihtne kasutada ja sobib ka algajatele.

Valdav osa tavakaubanduses pakutavatest raseerijatest on mõeldud ühekordseks või lühiajaliseks kasutamiseks. 3 kuni 5 teraga raseerijad ärritavad liigselt nahka ja soodustavad karvade sissepoole kasvamist. Seevastu ühe žiletiteraga klassikaline raseerija teeb töö puhtalt ja täpselt ning ei ärrita liigselt nahka.

Klassikalise raseerija kasutamine erineb veidi ühekordsete raseerijate kasutamisest. Seepärast on soovitatav enne kasutamist tutvuda pakendis oleva digitaalse kasutusjuhendiga või vaadata tutvustavat videot

Komplekti kuulub Bambaw metallist raseerija, 1 žiletitera, digitaalne kasutusjuhend.

Suurepärase valiku raseerimiseks sobivaid seepe leiad meie käsitööseepide kategooriast – nii Three Hills Soap’i kui V.O.H külmprotsessi meetodil toodetud seebid on valmistatud vaid puhastest toitvatest ja niisutavatest looduslikest koostisosadest ning sobivad kõik ideaalselt raseerimiseks.

Mõõdud:
pikkus 11 cm, diameeter 1 cm

Materjal:
roostevaba teras

Valmistatud Hiinas.

Keera raseerija pea käepideme otsast lahti ja aseta sellele žiletitera, seejärel kinnita uuesti raseerija pea. Soojenda raseerija pead sooja vee all, kasuta meelepärast raseerimisseepi, -kreemi või -vahtu. Hoia raseerijat näo või keha suhtes 30-45 kraadise nurga all. Raseerides luba raseerija enda raskusel liikumist juhtida. Raseeri lühikeste tõmmetega karvade kasvamise suunas.

Žiletitera on muutnud nüriks ja vajab väljavahetamist siis kui see raseerides takerdub.

Papist karp

Additional Information

Värv

Hõbedane, mereroheline, Mündiroheline, Must, Punane, Roosa, Roosa kuld, vikerkaarevärviline

Brand

Bambaw

1 arvustus tootele Bambaw metallist raseerija

  1. Edith

    Alguses tundus veidi hirmutav, et äkki ma ei oska raseerijat kasutada ja lõikan sisse, aga tegelikult polnud metallist raseerijaga harjumine üldse keeruline. Samuti tundus kaheldav, et kui tõhus on ühe teraga raseerimine. Tuli välja, et isegi tõhusam kui „tavalise“ raseerijaga, kuna metallist raseerijaga saab täpsema ja kauakestvama tulemuse, lisaks on ära kadunud sissekasvanud karvade tekkimine pärast raseerimist. Ostsin alguses ilma aluseta raseerija, kuid hiljem selgus, et oleks siiski ka alust juurde vaja, kuna nii on palju mugavam hoiustada. Soovitan kindlasti pärast igat kasutuskorda raseerija juppideks lahti võtta, korralikult puhastada ning kuivama jätta.

Lisa arvustus