Bambaw sisalist pudeliharjade komplekt

13,90

Plastivaba harjade komplekt, mis sisaldab kõrre puhastusharja ja 3 erineva suurusega pudeliharja mistahes tüüpi pudelite puhastamiseks.

33 laos

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Toote kirjeldus

Oluline osa jäätmevabast elust on korduskasutatavad pudelid. Selleks, et pudel oleks ka hügieeniline, on seda tarvis regulaarselt puhastada. Kõige lihtsam ja põhjalikum viis pudeli puhastamiseks on pestes seda spetsiaalse pudeliharjaga, mis sobib nii klaaspudelite, beebipudelite kui ka korduskasutatavate joogipudelite pesemiseks.

Enamik massturul müüdavatest pudeliharjadest on plastist varre ja harjastega ning sünteetilisese käsnaga, mis eraldavad mikroplasti nii pudelisse kui ka kanalisatsiooni, mille kaudu jõuavad plastosakesed lõpuks reostusena meie keskkonda.

Looduslikest materjalidest valmistatud keskkonnasõbralik pudelihari ei kahjusta keskkonda mikroplasti osakestega ning lisaks toimib see veel paremini kui sarnane plastist pudelihari.

Bambaw puhastusharjade käepidemed on valmistatud roostevabast terasest, harjased sisalkiust ning harjaotsad puuvillast, et vältida kriimustusi.

Sisal on agaavitaimest saadud looduslik ja taastuv ressurss. Tugev ning vastupidav taimne materjal on piisavalt õhuke, et mitte kriimustada pindu.

Roostevabast terasest valmistatud traat on tugev, kuid samas piisavalt painduv, et pääseks puhastama ka kõige raskemini ligipääsetavaid pindu. Kas teadsid, et 60% roostevabast terasest on valmistatud juba ringlusessevõetud materjalist?

Puuvill on pehme ja looduslik materjal, mis on puhastatava pinna vastu õrn ning aitab vältida kriimustusi. See on ülioluline, sest kriimustustunud pind on soodsaks tingimuseks bakterite kasvule, mis omakorda muudab pudeli aja jooksul kasutuskõlbmatuks.

Komplekt sisaldab 3 erinevas suuruses pudeliharja ja ühte kõrre puhastusharja.

Kõrre puhastushari
läbimõõt 1 cm
pikkus 21,5 cm

Väike pudelihari
läbimõõt 2 cm
pikkus 25 cm

Keskmine pudelihari
läbimõõt 3 cm
pikkus 30 cm

Suur pudelihari
läbimõõt 4,5 cm
pikkus 35 cm

Materjal:
304 roostevaba teras, sisal, puuvill

Valmistatud Hiinas.

Pesta käsitsi.

Müügil pakendivabalt, küljes tootesilt.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Bambaw sisalist pudeliharjade komplekt”