Crayon Rocks sojavahakriidid

9,9014,90

(1 ülevaade)

Erialaspetsialistide ja -pedagoogide poolt välja töötatud looduslikud kriidid, mis sobivad lapse käe haardega ning edendavad pliiatsihoidu.

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja
Kategooria: , , , , Tootekood: 4910533039 Kaubamärk:

Toote kirjeldus

Esimene kirjutusvahend peaks julgustama kasutama pöialt ja esimest sõrme – see teebki Crayon Rocks kriitidest suurepärase vahendi peenmotoorika arendamiseks.

Erksaid ja värvilisi kriite on lihtne ja mugav kasutada, kuna nende ergonoomiline kuju on väikese käe jaoks loomulik. Joonistades ei teki paberile üleliigset vahapuru, mida iga natukese aja tagant paberilt ära pühkida tuleks ja kriidi pind on meeldiv, mitte liigselt nakkuv ega ka libe.

Kuigi kriidid võivad tunduda väiksemad võrreldes tavapäraste kriitidega, siis tegelikult on neis värvimaterjali mahtu hoopis rohkem, sealjuures ei määri kriidid käsi ega riideid. 

Kriidid on toodetud sojavahast ja värvitud looduslike mineraalpigmentidega. Mittetoksilised, läbinud testid, mis vastavad nii USA (ASTM F963 Toy Safety Standards) kui ka Euroopa (EN71 European Toy Safety Standards) nõuetele.

Koostis:
Sojavaha, mineraalsed pigmendid

Mõõdud:
Ühe kriidi mõõt on 2,54 x 1,9 cm

Valmistatud USA-s.

Kasutada ainult järelvalve all. Lämbumisohu tõttu ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Puuvillane kott ja paberümbris

1 arvustus tootele Crayon Rocks sojavahakriidid

  1. Rutt Schvalbe (toote omanik)

    Laps kellele muidu ei meeldi väga pliiatsitega joonistada oli kohe nendest kriitidest vaimustuses. Väga hea ka käehoidu kohe õigeks saada.

Lisa arvustus