Croll & Denecke looduslik kehapesukäsn

9,50

(1 ülevaade)

Naturaalne looduslik käsn on kehapesuks parim valik, olles õrn ja sobides ka tundlikule nahale.

15 laos

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Product Description

Vannis käimine on sajandeid olnud üks meeldivamaid kehahoolduse rituaale. See igapäevane tegevus saab aga luksusliku varjundi, kui kasutada naturaalseid kehapesukäsnasid. Looduslikud käsnad on väga kõrge kvaliteediga, need eemaldavad nahalt õrnalt ebapuhtused ja surnud naharakud. Käsnad on ka väga hea valik nõudlikule ja tundlikule nahale, kuna need puhastavad väga leebelt. 

Loodusliku käsna eelised

Looduslikud käsnad on jätkusuutlik valik, sest need kasvavad looduses tagasi väga kiiresti. Käsnasid kasvatatakse Vahemere veealustel väljadel ning korjatakse keskkonnast hooliva viisil kaks korda aastas. Vannikäsna valmistamine on suuresti käsitöö, mille käigus säilivad kõik loodusliku käsna imelised nahka puhastavad omadused. 

Loodusliku käsna omadused ja kasvukohad

Looduslik käsn (Hippospongia equina) on esindatud kõigis ookeanides, Kariibi merest kuni Põhja-Jäämereni. Käsnade ülesanne ookeanis on toimida loodusliku filtrina. Käsn pumpab endast läbi vett ning toitub planktonist. Kokku on olemas üle 7500 erineva liigi looduslikke käsnasid, mis võivad mõõtudelt olla mõnest millimeetrist kuni kolme meetrini. Sõltuvalt vee temperatuurist, sügavusest ja voolusest kasvavad käsnad suureks poole aasta kuni viie aastaga.

Mõõdud:
Diameeter u 10 cm. Iga looduslik käsn on erinev ja kordumatu.

Materjal:
looduslik käsn (Hippospongia equina)

Pärit Kreekast.

Looduslikud käsnad on imeliselt pehmed ja vett imavad, andes vee kerge pigistamise peale jälle välja. Käsna kiuline olemus on väga sarnane siidile. Erinevalt sünteetilisest vannikäsnast, mis on suletud mullikeste struktuuriga, koosneb looduslik käsn kanalite süsteemist. See tähendab, et käsna iga poor on ühendatud järgmise pooriga. Sel moel on käsnal võimalik iseennast puhastada, uhudes mustuse kõikidest oma pooridest korraga välja. Seetõttu on loodusliku käsna kasutamine hügieeniline ning seda soovitatakse ka allergilisele ja tundlikule nahale. Sobib ka näonaha puhastamiseks.

Loputa käsna pärast kasutamist puhta käesooja veega ning riputa kuivama. Käsna ei tohi panna keevasse vette, kuna tegemist on 100% loodusliku materjaliga. Kui käsn on mingil põhjusel väga mustaks saanud, võib seda pesta pesukotis pesumasinas, kasutades villaprogrammi. Pesupulbrit lisada ei tohi.

Müügil pakendivabalt.

Additional Information

Brand

Croll & Denecke

1 arvustus tootele Croll & Denecke looduslik kehapesukäsn

  1. Grete

    Üllatavalt rahul olen, ajab seebi ilusti vahutama ja toimib nagu švamm ikka toimima peab. Eriti hea, et peale kasutamist saab kodus kompostikasti visata! 😉

Lisa arvustus