Curanatura bambusest hambahari pehmete aktiivsöega harjastega

3,66

(1 ülevaade)

Bambusest hambahari pehmete aktiivsütt sisaldavate harjastega on kõige lihtsam igapäevane asendus, mis aitab plastireostust vältida.

2 laos

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Product Description

Hambahari on kõige olulisem suuhügieeni vahend, mida hambaarstid soovitavad vahetada iga kolme kuu tagant. Sellest tulenevalt visatakse igal aastal maailmas ära üle miljardi vana hambaharja ning enamus neist, olles valmistatud plastist, lõpetab kas prügilates või ookeanides. Seega on bambusest komposteeruva käepidemega hambaharjad heaks alternatiiviks tavalistele plastist hambaharjadele ning säästavad meie loodust märgatavalt.

Hambaharja vars on valmistatud moso bambusest, mis on looduslikult antibakteriaalne ja antimikroobne. Vart on töödeldud kuumusega, mistõttu on selle pind veekindel ja märgades tingimustes vastupidavam kui töötlemata bambus. Samuti tundub käepide katsudes pehme.

Hambaharja harjased on valmistatud bambusest (sisaldades 90% bambuskiudu ja 10% nailonit, mis annab harjastele vastupidavuse) ning sisaldavad aktiivsöe osakesi, mis aitavad looduslikul moel hambaid valgendada ja suud desinfitseerida.

Loe meie blogist, miks tasub eelistada bambusest hambaharja.

Mõõdud:
17,5 x 1,4 x 1,7 cm

Materjal:
vars bambuskiust, harjased 90% bambuskiust ja 10% nailonist

Valmistatud Hiinas käsitööna.

Peale kasutusea lõppu on hambaharja vars komposteeritav.

Hambahari on pakendatud komposteeruvast ümbertöödeldud pruunist paberist taskusse ja papist karpi.

Additional Information

Brand

Curanatura

1 arvustus tootele Curanatura bambusest hambahari pehmete aktiivsöega harjastega

  1. Triinu

    Väiksema peaga kui hambaharjad, mida seni olen kasutanud. Aga tegelikult mulle täitsa meeldib. Mõnusad pehmed harjased ka.

Lisa arvustus